Textilní velkoobchod se zaměřením na pracovní trička

Oblíbenost triček se soustředí do všech oblastí, na které si vzpomeneme. Jsou vděčným oděvem nejen při sportovních a volnočasových aktivitách, ale též v zaměstnání. Staly se běžnou součástí pracovního oblečení bez ohledu na typ zaměstnání, které vykonáváme. Jejich výborné vlastnosti zvládnou i ty nejnáročnější pracovní podmínky.

Funkčnost a pohodlí spočívá v kombinaci materiálů

Pracovní trička s dlouhým rukávem jsou zpravidla vyráběna kombinací bavlny a příměsového materiálu, jímž jsou nejčastěji polyester nebo elastan. Toto spojení zaručuje jedinečné funkční vlastnosti. Oceníme hlavně nemačkavost, prodyšnost a nenasákavost. Pokud se tedy zpotíme, zůstaneme i tak v suchu. Pro náročnější zaměstnání vybíráme trička antistatická, nehořlavá a z reflexních materiálů pro zvýšení bezpečnosti.

Co zaručí pohodlné nošení po celý den?

V prvé řadě je zapotřebí trička vybírat dle pracovního oboru, v němž se pohybujeme. Ať už sedíme v kanceláři, pohybujeme se v obchodu či je s výkonem našeho zaměstnání spojena nadměrná fyzická aktivita, pracovní trička by měla být pohodlná a z příjemných a trvanlivých materiálů. Zmiňovaný elastan zajistí, že se tričko optimálně přizpůsobí tělu. Díky tomu je dosaženo slušivých dámských a pánských střihů.

Spolehněte se na osvědčené výrobce

Kde jinde nakoupit pracovní trička a další oblečení než u prověřeného velkoobchodu s textilem, jenž se přímému prodeji věnuje více než 20 let. V sortimentu firmy Xfer nalezneme jak firemní, tak reklamní a sportovní textil. Kromě triček nabízí rovněž polokošile, fleecové oděvy, mikiny, vesty, bundy, kalhoty atd. Navíc si zde můžete objednat reklamní potisk, či dokonce výrobu firemního oblečení přímo na míru. Samotná objednávka probíhá velice jednoduše, a to přes internetový obchod.

Publikováno: 27. 10. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Alena Vybíralová