2 multifunkční kosmetické přístroje, které by měla mít každá žena

Toužíte po perfektním vzhledu, ale nechce se vám trávit zbytečně moc času v kosmetických studiích? V prvé řadě akceptujte fakt, že vnímání krásy je čistě subjektivní. Definovat dokonalost není možné, protože lidé mají individuální měřítka a kritéria. V řadě druhé zalovte ve virtuálních regálech internetové drogerie Xantea.cz a vytáhněte si multifunkční přístroje značky Nexon. Dva pomocníci zvládají úctyhodných osm funkcí, a to ve stejné kvalitě jako profi kosmetička!

Nedopusťte, aby celkový dojem z vašeho vzhledu pokazily okousané nehty. Pokud vám péče o ně nic neříká, pořiďte si Naxon Nail 3v1, který funguje jako elektrický pilník na nehty, leštička a bruska na nehty. Pomocí pilníku dáte nehtíkům požadovaný tvar, bruskou je zbrousíte dohladka a leštičkou umocníte celkový vzhled.

Nexon Nail 3v1 disponuje třemi výměnnými hlavicemi. V balení najdete český manuál s detailními instrukcemi. Nemusíte mít strach, protože práce s tímto multifunkčním přístrojem je velmi jednoduchá.

Další přístroj značky Nexon zvládá dokonce pět funkcí. Nexon Beauty 5v1 nahradí čistící kartáček, masážní přístroj, brusku na paty, epilátor na obličej a dámský holící strojek. Pro vás to znamená jediné – velkou úsporu peněz, místa i času.

Čištění pletí probíhá efektivní oboustrannou čistící technologií. Masážní hlavice s až 750 pulzy za minutu prokrví a zpevní pleť. Obličejový epilátor vytrhá i nejjemnější chloupky o délce 0,005 cm. Díky holícímu strojku s vysoce kvalitní nerezovou žiletkou snadno oholíte o problematické partie. Tvrdé kůže v oblasti pat se zbavíte bruskou s 360° hlavicí.

nexon-beauty-5v1

Potřebujete snad další důvody, proč si pořídit tyto skvělé multifunkční kosmetické přístroje? Tak hurá na Xantea.cz!

Publikováno: 02. 09. 2016

Kategorie: Móda | Péče o pleť

Autor: Petra Vokurková