4 pádné důvody, proč si konečně pořídit vlastní bazén

Každý rok si říkáte to samé – konečně si pořídíte bazén, po kterém toužíte řadu let. Tak proč jste to ještě neudělali? Možná vám jen chybí dostatek motivace! Nepřestávejte číst a dozvíte se hlavní důvody, které by vás měly ke koupi privátního koupaliště dostatečně motivovat.

1. Léto v Česku připomíná tropy

Zdá se, že Česká republika již není ve střední Evropě, ale v Africe. Jak jinak chápat tropická vedra, kterých si v posledních letech užíváme víc než dost? Mít na zahradě bazén je velmi výhodné, protože nebudete muset vážit cestu na koupaliště. Díky příjemnému ochlazení přežijete i ta nejhorší vedra. Na koupališti se vám sice také dostane osvěžení, ale určitě ne soukromí. Plácat se ve vodě, kde je hlava na hlavě, není moc příjemné.

2. Nemusíte brát ohledy na ostatní

Pořídit si vlastní bazén je výhodné, protože si v něm můžete dělat, co chcete. Plavat, relaxovat, dovádět s přáteli... Velmi příjemné je i plavání bez plavek. V domácím prostředí si takovou kratochvíli můžete dopřát, aniž byste se museli stydět.

3. Plastové bazény jsou cenově dostupné

Čekali jste, až plastové bazény zlevní? Již nyní jsou k mání za cenu, kterou váš rozpočet ustojí. Ať už se vám líbí plastové kruhové bazény, oválné či obdélníkové, poohlédněte se po nich třeba u renomovaného českobudějovického výrobce Izoplast. Firma Izoplast vyrábí plastové, foliové a nadzemní bazény. Poslední zmíněná varianta sice není tak komfortní jako zapuštěné bazény, ale je nejlevnější. Aktuální nabídku najdete www.izoplast.cz.

4.) Koupání na vysoké hygienické úrovni

Máte obavy z nemocí a špíny na veřejném koupališti? Doma vám nic takového nehrozí. Navíc si sami určíte množství chloru. Čištění bazénu si obstaráte sami a budete mít jistotu, že je voda zdravotně nezávadná. A pořídíte-li si navíc i zastřešení, voda zůstane čistá a teplá mnohem déle než na koupališti!

Publikováno: 10. 10. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Petra Vokurková