Řídne vám kštice? Pomůže vlasové hnojivo!

Problém s vypadáváním vlasů začíná nenápadně. Nejdříve se na hřebenu objevuje více vlasů, zůstávají vám v ruce pokaždé, když si sáhnete na hlavu, stále více a více jich je ráno na polštáři. Zažíváte něco podobného? I vy máte problém s nadměrným vypadáváním vlasů a měli byste co nejdříve začít jednat. Jednoduché řešení nabízí speciální vlasové hnojivo. Jak dokáže pomoci i vám?

Síla přírody opět boduje

Vlasové hnojivo je název doplňku stravy, který se na trhu objevil díky Maxivitalis s.r.o. Tato česká společnost se zaměřuje na vývoj, výrobu a současně i prodej doplňků stravy na přírodní bázi, jejichž cílem je podpořit optimální stav lidského organismu. Vlasový aktivátor se řadí na seznam těch, které mohou poměrně rychle a efektivně pomoci bez toho, aniž by byl lidský organismus zatížen. Jeho přírodní složení je pro tělo přirozené, lépe tedy vstřebává všechny účinné látky, čímž dochází k posílení růstu vlasů.

Efekt se odvíjí od účinného složení

Jeho základem jsou aminokyseliny s obsahem síry methionin a cystin. Je důležité vědět, že síra je přezdívána také jako „minerál krásy“, protože posiluje zdravý vzhled vlasů, pokožky a nehtů. Silné zastoupení mají i křemík a zinek – tyto minerály podporují sílu vlasů. Další složkou přípravku jsou vitamíny B5 a B7 pro lesk, zdraví a růst vlasů.

Posílení růstu vlasů zevnitř

Vlasový aktivátor má podobu tablet. Stačí spolknout 2 tablety denně (ráno a večer). Do těla se tak dostanou všechny účinné látky a vlasy mohou být vyživeny zevnitř, což jim nejvíce prospívá. Kýžený efekt se dostaví do 3 měsíců.

Pro koho je vlasové hnojivo vhodné?

Užívat ho mohou ženy i muži. Není doporučen jen osobám, které mají prokázané přecitlivění na nějakou z obsažených složek. Pokud si nejste jisti, raději se před užíváním tohoto doplňku poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Publikováno: 03. 11. 2015 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda | Péče o vlasy

Autor: Jachym Krušnohorský