Montované skladové haly od firmy Polák CZ

Neplaťte zbytečně za nové skladové prostory, jsou tu i jiné možnosti než pronájem drahé haly v kamenné budově ve městě. Vyzkoušejte montované sklady na klíč, které se v posledních letech těší nebývalému zájmu, protože nabízí pestrou paletu různých výhod. Proč by se zrovna vaše firma měla přiklonit k tomuto řešení? Podrobnosti se dočtete v tomto článku.

Největší výhody montovaných skladových hal

Koupit si budovu, která poslouží jako sklad? Nebo postavit úplně novou? Příliš drahá řešení, která mohou menší firmy položit po ekonomické stránce doslova na lopatky. Montované skladové haly mají cenu naopak hodně přívětivou, takže proč neušetřit nemalou částku z firemního rozpočtu společnosti? Úspora nákladů za realizaci patří k hlavním výhodám montovaných skladových hal - navíc k tomu připočtěte i minimální výdaje na údržbu. Ta nezabere příliš mnoho času, tedy alespoň ve srovnání s klasickým kamenným skladem v nějaké větší budově. Halu můžete po smontování nadále rozšiřovat nebo ji propojit s jinými budovami. Kamenná budova není nafukovací a stavba nových prostor by si vyžádala minimálně měsíce - takto je můžete mít doslova na počkání. Montáž i demontáž jsou záležitostí několika dní a skladovací prostory se tak mohou v mžiku přesunout kamkoliv po republice. A zateplení nebo umělé osvětlení? Nic z toho není problém, stačí se jen informovat a vybrat si z široké nabídky doplňkových prvků.

Chcete novou montovanou halu, ale nevíte, na koho se obrátit?

Pokud vás výhody montovaných skladových hal zaujaly, kontaktujte odborníky ze společnosti POLAK CZ, která se na montované haly specializuje řadu let. Zajímavé ceny a současně mimořádná kvalita, řešení přímo na míru vaší firmě. Množství úspěšně realizovaných projektů vás utvrdí o správném rozhodnutí! Podívejte se sami na www.haly-polak.cz, kde můžete absolvovat i takzvanou virtuální prohlídku.

Publikováno: 29. 05. 2016 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Petra Vokurková