Se správným partnerem je likvidace auta hračkou

Stojí vám doma nepojízdné vozidlo a vy nemáte vůli s ním něco dělat, protože se bojíte, že by vás jeho likvidace ve finále ještě stála další peníze? Nemusí tomu tak být, spojte se s odborníky na likvidace vozidel a získejte za své auto ještě pěkné peníze. Společnost Zahotove.cz nabízí likvidace – auta osobního, firemního, dodávky, užitkového vozu, prakticky čehokoliv, čím jste dříve jezdili. Dokonce ani nezáleží na stavu. Bere všechno, co má čtyři kola, aby se to dalo odtáhnout.

Ozvěte se online a popište váš vůz

Je velmi jednoduché se s Zahotove.cz domluvit ohledně likvidace – vozidla totiž naceňují online na dálku. Na jejich webu vyplníte formulář, ve kterém co nejlépe popíšete vaše auto. Následně se vám ozvou s cenovou nabídkou. Jestliže se vám nebude líbit, auto jim prodávat nemusíte. Pokud budete spokojení, dohodnete se na čase a datu předání. Přijedou si kamkoliv po republice, tedy i k vám domů nebo na jiné místo, kam by se vám to hodilo. Ano, čtete dobře. Za váš vůz k likvidaci dostanete finanční částku odpovídající jeho stavu. Ceny jsou stanovovány dle typu vozidla, užitečnosti náhradních dílů atd.

Zbavte se auta za pár minut

Jakmile zástupce Zahotove.cz dorazí k vám, auto si ještě prohlédne, aby se ujistil, že jste ve webovém formuláři uvedli pravdivé informace. Pak společně podepíšete smlouvu a on si auto odveze. Tím pro vás vlastně všechny starosti končí. Pro maximální urychlení prodeje se ujistěte, že máte připravené všechny dokumenty (technický průkaz, občanský průkaz atd.), jež jsou vyjmenovány na webových stránkách. Jak napovídá samotný název společnosti, peníze dostanete v hotovosti na ruku bez dalšího čekání. Jde tedy o skvělý způsob, pokud potřebujete získat expresní hotovost. V takovém případě neváhejte a rovnou zamiřte na web vyplnit formulář s podrobnostmi o vašem vozidle.

Publikováno: 29. 11. 2022

Kategorie: Auto/moto

Autor: Alena Vybíralová