AB půjčky: Pomůžou každému bez ohledu na příjem a záznamy v registru

Víte, co to znamená „zůstat bez koruny“? Spousta Čechů nemá finanční rezervu, která by jim pomohla překlenout finančně náročnější období. Dostali jste se do podobné situace a jen neradi byste si půjčovali od příbuzných či přátel? V tom případě se obraťte na některou z renomovaných nebankovních společností, které nabízí populární rychlé půjčky. Pár tisíc korun můžete mít na účtu obratem, a to za velmi výhodných podmínek. K nejzajímavějším nebankovním půjčkám patří AB půjčky, které poskytuje I.B.G. Money Czech s.r.o. Proč by vás měla zajímat právě tento úvěr?

Proč si půjčit od I.B.G. Money?

V současné době na nebankovním trhu působí nespočet subjektů, kteří zprostředkovávají půjčky od jiných společností. Méně zkušení spotřebitelé mají zmatek v tom, od koho si půjčují. I.B.G. Money Czech patří mezi přímé poskytovatele půjček. Firma je registrována u Finančního arbitra. Smluvní podmínky a veškerou dokumentaci najdete na webových stránkách, kde si lze o půjčku zažádat.

Základní parametry půjčky mile překvapí

AB půjčky nabízí řešení pro každého, kdo hledá okamžitou finanční injekci. Půjčka bez doložení příjmu ve výši od 5 000 Kč do 25 000 Kč je vyšší než většina konkurenčních rychlých půjček a doba splatnosti na dobu od 20 dní do 2 let umožňuje nastavení velmi nízkých splátek.

Půjčit si může opravdu každý, dokonce i "rizikové" skupiny

S nepořízenou neodejdou ani zájemci se záznamem v registru dlužníků. Poskytovatel AB půjčky nejenže nevyžaduje potvrzení o výši příjmu, ale zároveň neprověřuje registry. Pro některé žadatele půjčka představuje jedinou možnost, jak se rychle dostat k penězům (a nemuset si půjčovat u pochybných institucí). Další informace o půjčce bez příjmu najdete na www.pujcka-bez.cz.

Publikováno: 01. 01. 2016

Kategorie: Finance

Autor: Petra Vokurková