Nové umyvadlo v koupelně

I do malé koupelny můžete naskládat neuvěřitelně mnoho. Ti, kdo bydlí v paneláku, vědí, jaký je problém vměstnat do prostoru 1,5 x 1,5 metrů umyvadlo, pračku, vanu a ještě třeba prádelní koš.
Top Umyvadla
// <![CDATA[ document.write(''); // ]]> Jde to, vana se tam může vejít dokonce i rohová. Ovšem na toaletu by už místo nezbylo. Jestliže však máte o něco větší koupelnu, kolem čtyř metrů čtverečních, pak už se pro přidání toalety prosto najít může. Záleží na uspořádání, instalaci vody a odpadu. Každopádně záchod je potřeba mít co nejblíže od spádové trubky, přičemž minimální průměr odpadního potrubí je 10 až 12 centimetrů. Moc velký průmět trubky může vyvolat nežádoucí hromadění tuhých látek. Voda zde má příliš malou hloubku, takže je nezvládne kompletně odplavit. Odpad se postupně usazuje, až se po delší době potrubí ucpe. Naopak úzké průměry brání vodě, aby mohla dostatečně rychle odtékat. Následkem může být nepříjemný zápach či bublání.
Top Umyvadla
// <![CDATA[ document.write(''); // ]]> Dále se musíte poprat s přívodem vody. Je potřeba přivést trubky až k sifonu toalety, aby bylo možné splachovat. Také si dejte pozor, abyste kolem toalety měly dost místa, a to po stranách i před sebou. V nabídce toalet si lze dle potřeby vybrat z varianty zavěsné anebo s umístěním na zem, takzvané kombi, a dále se dvěma druhy vývodu – zadní, nebo spodní podle umístění odpadu.
Top Umyvadla
// <![CDATA[ document.write(''); // ]]>

Publikováno: 20. 11. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: umyvadla