Moderní a účinná – taková je protikvasinková dieta!

Snažíte se zhubnout, vyzkoušeli jste už mnoho různých diet, ale želaný výsledek stále ne a ne přijít? V tom případě vás nechceme předem obviňovat, ale možná přeci jen děláte něco špatně. Pokud jste se dosud řídili různými pofiderními dietami inzerovanými v televizích či časopisech, tak jste se mýlili. Dnes vám však přinášíme jiný pohled na diety – úplně jiný, než jste ho znali doteď. Představujeme vám totiž protikvasinkovou diétu!

Tato dieta je ve velmi zjednodušeném vysvětlení zaměřená na vyloučení co největšího množstva kvasinek z naší výživy. Tato protikvasinková dieta za cíl zbavit se kvasinek nacházejících se v lidském těle – ty mohou způsobovat nepříjemné zdravotní potíže u mužů i žen. Pojďme se nejprve podívat na všeobecný pohled na protikvasinkové diety, chránící nás všechny před zdravotními potížemi. V první řade je tady důležitý jídelníček – musíte z něj vyřadit cukry, bíle pečivo či jiné potraviny obsahující kvasinky, a taky alkohol či jiné slazené nápoje! Víc informací o jídelníčku získáte, když do internetového vyhledavače zadáte heslo ,,protikvasinková dieta jídelníček,“ získáte tak hned několik cenných rad. Ve všeobecnosti však doporučujeme jíst co nejvíc zeleniny, ovoce, či chudé maso. Důležitý je také pitný režim!

Ženy mohou také výrazně potrápit nepříjemné kvasinky, způsobující vaginální mykózu a jiné nepříjemné zdravotní problémy. Naštěstí je tu však pro ně protikvasinková candida dieta, stavějící na podobném základě než klasická protikvasinková dieta. Po zadání hesla ,,candida dieta jídelníček“ však zjistíte, že během diety toho můžete jíst ještě méně než v předešlém případě. Dieta při Candida albicans totiž zakazuje všechny potraviny, které zpracovávají průmyslný rafinovaný cukr. Musíte být tedy skutečně opatrní, aby tato candida dieta účinkovala tak, jak má.

Hledáte více informací o protikvasinkových dietách? Doporučujeme vám pro ně navštívit internetové stránky www.dietyachudnutie.sk, kde se dozvíte o dietách a zdravém stravování mnoho zajímavých informací!