Hobby

CENTOR First: Kvalitní siloměr za dobrou cenu

Sháníte siloměr – přístroj pro měření velikosti síly nebo kroutícího momentu? Pokud si pod pojmem siloměr představíte zastaralé mechanické typy s háčkem, pružinkou a stupnicí, budete při pohledu na nejnovější digitální siloměry příjemně překvapeni. Jsou velmi přesné, naprosto spolehlivé a vaší peněženku nerozhodí. Bezkonkurenční poměr ceny a kvality nabízí digitální siloměr CENTOR First, který vám představíme v následujících řádcích.

Digitální siloměr CENTOR First upoutá na první pohled jednoduchým provedením. Při bližším seznámení zjistíte, že je maximálně intuitivní a splňuje veškeré požadavky, které jsou na moderní přístroj tohoto typu kladeny. Dominantním prvkem je velký displej pro zobrazování naměřených hodnot. V jeho spodní části se nachází pásový graf, který uživatele informuje o aktuálním využití kapacity přístroje. K ovládání plně dostačují čtyři klávesy, a to pro vypnutí/zapnutí přístroje, nulování, volbu jednotek měření a vyhodnocení maximální hodnoty v tahu nebo v tlaku.

Digitální siloměry CENTOR First představují ideální pomocníky pro každého, kdo provádí základní měření při výrobním procesu apod. Integrovaný snímač je velmi odolný a nepoškodí ho ani 200 % překročení maximální povolené kapacity. Praktická je i možnost upevnění na měřící stojany.

Rozsah měření se pohybuje od 100 N do 500 N s povolenou odchylkou do 0,25 % z měřícího rozsahu. K siloměru dostanete také kalibrační list.

Přístroj vyrábí společnost ANDILOG Technologies, která se vývojem, výrobou a servisem technologií pro měření síly a kroutícího momentu zabývá dlouhodobě. Výrobní portfolio čítá také měřidla kroutícího momentu, měřící stojany (motorizované i manuální), měřící lavice, zobrazovací jednotky a speciální aplikace.

Digitální siloměr CENTOR First si můžete objednat online na www.digitalni-silomery.cz.

Leave a Comment