Jak poznáte mladého, úspěšného podnikatele?

Pokud se rozhlédneme kolem sebe a vyslechneme si pár názorů jiných, zjistíme, že v dnešní společnosti si většina z nás zakládá na oblečení. Žijeme v konzumní společnosti a často se setkáváme s diskriminací jen proto, jak člověk vypadá. Rozdíly mezi jednotlivými vrstvami lidí se stále zvětšují. To ovšem neznamená, že i úspěšného podnikatele nemůžeme potkat v džínách a tričku.

Stále více se nám do vědomí dostali manažeři, kteří jsou obleční ve značkových oblecích a vozí se v drahých limuzínách. Díky mladým podnikatelům se však tato představa začíná přetvářet. Mladý nemají potřebu nosit značkové obleky, protože se v nich necítí dobře. Navíc je v tom podporuje i virtuální svět kde se s klienty setkávají mnohem méně a navíc, se i tak trochu vyžaduje jistá dávka kreativity, kterou nejlépe člověk ukáže na vlastním oblečení. Takto se pomalu přešlo z formálního oblečení k tomu pohodlnějšímu a neformálnímu.

Tento přechod však neznamená, že mladí lidé i když mají peníze šetří jak se jen dá. Své těžce vydělané koruny utrácejí na zábavu, značkové neformální oblečení ale především na výpočetní techniku. Dnes tedy mladého úspěšného podnikatele poznáte spíše podle kvalitního tabletu Lenovo v jeho ruce, jak podle oblečení.

Mladá generace si své peníze užívá jinak než kdysi. I když jedna neřest jim přece jen zůstala a to drahá auta. Náklonnost ke kvalitě a technice však mnohý prezentují zejména pánskými hodinkami. Je to luxus, který pokud je třeba se dá snadno skrýt. Pokud je i ukazují před světem, neděje se to tak očividně, jako například příchod na drahém autě.

Velké popularitě se těší i stylové hodinky Diesel, které svým jedinečným designem upoutají hned každého. Tato značka nabízí kvalitu a různé barevné, velikostní i tvarové provedení, takže si vybere opravdu každý, i nejnáročnější zákazník.

Takové ale i jiné značkové hodinky najdete i na deluxe.cz.

Publikováno: 03. 04. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: Delux.cz | hodinky Diesel | pánské hodinky