Proč si pořídit plastový zahradní nábytek

Plastový nábytek je velmi oblíbený pro svou lehkost a určitě i pro nízkou cenu. Tento plastový nábytek si může koupit každý, i ten, co má malý příjem. Další jeho výhodou je, že se dá stohovat, takže nezabere skoro žádné místo. Dá se říct, že je zcela bezúdržbový. Není třeba se o něj nijak starat. Při zašpinění si vystačíme s mýdlovou vodou a hadříkem nebo houbičkou setřeme. Není třeba ho natírat, ani jinak udržovat. Povětrnostní vlivy mu nijak neuškodí, nevadí mu vysoké teploty, ani déšť, nebo sníh, snad jen velké kroupy by ho mohly poškodit.

Zahradní nábytek z plastu

Hodí se do každé zahrady, na terasu, balkon, do pergoly, ale využívají ho i restaurace s venkovním posezením v předzahrádkách. Vyrábí se v několika barvách, takže si každý vybere to, co se mu hodí do zahrady nejvíce. Pořídit si můžeme křesla, s různou velikostí zadní opěrky, židle, malé stolky i velké stoly pro šest lidí. Také se vyrábějí polohovací lehátka, lavice i stoličky. Také není zapomenuto na malé děti. Pro ně se vyrábí zahradní plastový nábytek i s různými obrázky, které se dětem moc líbí a tento nábytek využívají při jídle, nebo při hraní. Pro děti se vyrábějí i plastová pískoviště. Bývají ve tvaru mušle, která se dá přiklopit, když si děti přestanou hrát, aby do písku nepadalo listí, nebo aby ho neznečisťovaly kočky. Tato mušle se dá využít i jako dětský bazének. Náš tip: Hledáte originální dekoraci do vašeho domu? Vyrobte si ji sami! S pomocí sady na malování podle předlohy to bude hračka!

Zahradní nábytek je výborný pro odpočinek na zahradě

Posezení venku má snad každý rád. Je jedno, zda zahradní nábytek využijeme třeba při grilování, nebo po práci na zahradě, u bazénu, nebo když jen tak prostě při relaxaci. Využití je široké. Velmi oblíbené jsou i zahradní úložné boxy. Využívají se na uklízení polstrů na zahradní nábytek, ale i na úklid hraček, nebo různých věcí, které nepotřebujeme a nechceme, aby se někde povalovaly. Zahradní box se dá využít i jako lavice na sezení.

Publikováno: 22. 08. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová