Jak a kde získat půjčku s ručením nemovitostí?

Máte zajímavý podnikatelský plán, avšak chybí vám finance k tomu, abyste jej mohli co nejrychleji zrealizovat? Pak stačí, když držíte v osobním vlastnictví nějakou hodnotnou nemovitost. Rázem si můžete sjednat výhodný nebankovní úvěr. Podnikatelské úvěry na nemovitost jsou velmi žádané, a to hlavně u mladší generace, která nemá našetřeno příliš mnoho peněz. Když třeba zdědíte nějaký nemovitý majetek, může vám to otevřít šanci získat výhodný úvěr, s nímž se pak snadno vrhnete na podnikání. Za pár let jej splatíte a nemovitost, jíž jste ručili, vám samozřejmě zůstane.

Odmítla vás banka? Obraťte se na nebankovního poskytovatele

půjčky ručení nemovitostí bývá výhodné z toho důvodu, že máte možnost získat klidně až miliony korun. Záleží na samotné hodnotě majetku, potažmo pak firmě, na niž se obrátíte. Se zajímavou nabídkou přichází společnost Nebankovní Finance. Poskytuje půjčky a úvěry s ručením nemovitostí nejen pro podnikatele, ale také pro fyzické osoby. Jsou ideální v okamžiku, kdy vás odmítne banka, pro niž nemáte dostatečnou bonitu, případně jste v minulosti měli nějaký problém se splácením a nyní na klasický bankovní úvěr nemůžete dosáhnout. U zmíněné nebankovní společnosti vám nikdo klacky pod nohy házet nebude. Nemusíte se bát ani vysokých úroků, zajištění nemovitým majetkem je dostačující k tomu, aby vám společnost důvěřovala a potřebné peníze poskytla za rozumných podmínek. Při vhodném naložení se získanými finančními prostředky se brzy ozdravíte, poté se lze bez problémů přesunout do bankovního sektoru, kde budete moci čerpat úvěry za ještě lepších podmínek.

Peníze do 48 hodin

Půjčky s ručením nemovitostmi od firmy Nebankovní Finance jsou dostupné v rámci celé České republiky, společnost má celou síť obchodních zástupců, s nimiž lze dojednat veškeré detaily. Velká výhoda spolupráce spočívá v rychlosti a férovosti jednání, peníze budete mít na svém účtu již do 48 hodin od vyřízení úvěru.

Publikováno: 21. 03. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Alena Vybíralová