Design je základním kamenem úspěšného byznysu

Říká se „nesuď knihu podle obalu“, ale v praxi to chodí úplně jinak. Zákazníci samozřejmě dávají na první dojem, což znamená, že se vyplatí věnovat pozornost designu. A to jak v případě webových stránek, tak i v souvislosti s obaly produktů. Pokud jste tyto aspekty podceňovali, možná jste se zbytečně připravili o spoustu zákazníků. Naštěstí není nikdy dost pozdě – obraťte se na profesionály, kteří nabízí kompletní grafické práce a dostaňte se o krok před konkurenci. Prozradíme vám, co pro vás může udělat renomovaná reklamní agentura Praha – grafické studio Gradesi.

Ideální je ucelená firemní identita

Firemní identita je logický krok každé firmy, která to myslí s podnikáním vážně a chce se dostat do povědomí zákazníků. Z grafického hlediska jde o jednotný vzhled webových stránek, tištěných materiálů, obalů a dalších prvků. Nedílnou součástí firemní identity je logo, které by mělo jednoduše identifikovat firmu.

Webové stránky, které prodávají

Grafické studio Gradesi vytváří webdesign Praha, který vypadá moderně a je maximálně intuitivní pro návštěvníky webu. Postaví pro vás webovou prezentaci nebo e-shop na klíč, případně redesignuje stávající web. V rámci komplexních služeb zajistí vše od registrace domény a hostingu, až po tvorbu bannerů pro webové kampaně.

Tištěné materiály a obaly

Součástí společnosti Gradesi je také DTP studio. Služby zahrnují sazbu (předtisková příprava dokumentu), zlom (úprava vysázeného textu u časopisů a knih), layout (vyladění po grafické stránce), retuše, montáže a barevné korekce fotografií a přípravu tiskových dat. Co se týče obalů, zkušení grafici navrhují design (tvar, rozměr, funkce, materiál) i grafickou podobu. Špičkový obalový design udělá z vašich produktů nepřehlédnutelné zboží! Chcete-li se o činnosti grafické agentury Gradesi dozvědět více, zamiřte na www.gradesi.cz.

Publikováno: 11. 04. 2016 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Obalové materiály

Autor: Petra Vokurková