Aku vrtačka výhodný dárek pro kutily

Akumulátorové vrtačky a jejich příslušenství je perfektní dárek pro každého domácího kutila. Jsou ideální volbou pro majitele domů s omezeným množstvím nástrojů a nebo pro ty co nástroje nemají vůbec žádné. Aku vrtačky jsou nejprodávaným zbožím díky své rychlosti a všestrannosti při plnění mnoha různých úkolů jako jsou opravy, vrtání otvorů, utahování šroubů a mnoho dalších.

Pokud hledáte perfektní dárek pro kutily budou následující informace v tomto článku právě pro Vás.

Výhody a nevýhody

  Hlavním přínosem z akumulátorové vrtačky je výhoda, že máte přenosnou sílu, která eliminuje potřebu elektrické energie bez použití jakéhokoliv kabelu. Elektrické nářadí, které vyžaduje být zapojené do elektrické zásuvky má omezený rozsah použití a můžete jej používat jen v oblasti, kde je nejbližší elektrická zásuvka a nebo kam Vám dosáhne kabel, a proto takové zařízení ztěžuje práci v určitých oblastech nebo venku. Další významná výhoda je, že nástroje, které jsou bezdrátová patří skutečně k bezpečnějším v mnoha směrech, včetně snížení rizika úrazu elektrickým proudem při práci v blízkosti vody nebo když si přeříznete omylem šňůru a nebo také o tu šňůru můžete zakopnout.

Příslušenství

  Existuje mnoho různých druhů vrtaček s různým příslušenstvím, toto příslušenství můžeme nazvat sady. Vysoce kvalitní sada se bude skládat z příklepové vrtačky, vrtacího kladiva,... Příklepová vrtačka má větší točivý moment a mnozí jedinci jí běžně používají místo šroubováku, zatímco vrtací kladivo je silnější a obvykle se používá pro vrtání těžkých materiálů, jako je ocel nebo beton. Bezšňůrové elektrické vrtačky mají obvykle napětí až třicet šest voltů, který určuje sílu vrtačky. Osmnácti voltové napětí akumulátorové vrtačky je zpravidla dostačující pro většinu projektů a na domácí zlepšení. Vysoce kvalitní akumulátorové vrtačky jsou také velmi odolné a vydrží mnoho let. Jak vidíte, existuje mnoho důvodů, proč si vrtačku pořídit, buď pro sebe jako domácího pomocníka a nebo využít toho a darovat vrtačku jako dárek. Každý kutil tento dárek určitě ocení.  
Top Aku šroubováky
// <![CDATA[ document.write(''); // ]]>

Publikováno: 05. 06. 2012

Kategorie: Hobby | Zahrada

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: aku vrtačka