Výkup autovraků – to jsou rychlé peníze i do vašeho rozpočtu

V dnešní době se většině z nás hodí každá koruna. Je jedno, jestli uvažujeme o rozpočtu rodinném, nebo firemním. Jedním ze zdrojů příjmů může být i prodej starého auta, včetně autovraku, případně odprodej katalyzátoru. Nechte svůj starý vůz být ještě užitečným. Nemusíte jej složitě svépomocí likvidovat. V podstatě to ani není možné, protože jej i tak nakonec musíte likvidovat pomocí firmy, která pro ekologickou likvidaci vozidel oprávnění. Zkuste však raději za své auto ještě něco dostat. Co je vhodné a co se spíše nevyplatí? Rozhodně je během na dlouhou trať pokoušet se starý vůz, zejména nepojízdný či autovrak, prodat v autobazaru. Tam téměř jistě neuspějete. Můžete to sice zkusit přes různé online autobazary, ale tento systém je velice zdlouhavý a náročný na čas. Obvykle to po čase vzdáte, protože domluva s takto nalezenými zájemci je velice komplikovaná. Navíc nezapomeňte, že vstupujete do klasického kupně-prodejního vztahu a na prodaném vozidle držíte záruku. Nikdy nevíte, jak je kupující seriózním a uplatnění záruky s požadavkem na vrácení části či celé kupní ceny bývá dnes velice časté.

Zkuste to s profíky na výkup autovraků

Na výkup vraků, tedy vozidel starých, nepojízdných po bouračce se specializuje služba Likvidacevojkov.cz – Autocentrum Vojkov. Firma se zaměřuje na ekologickou likvidaci vozidel – soukromých, ale i firemních. Váš automobil nejenže zlikviduje, ale nabídne vám dokonce i za autovrak zajímavou výkupní částku, vždy v závislosti na stavu vozidla, jeho značce, roku výroby a aktuální tržní ceně. Firma vykupuje automobily v rámci celé České republice bez ohledu na značku vozidla. Vůz si sama odtáhne a v případě zájmu na klíč vyřídí i odhlášení vozidla z evidence. K tomuto úkonu je nutná plná moc k likvidaci vozidla.

Získejte peníze i za staré katalyzátory

Máte doma katalyzátor ze starého vozidla? Výkup katalyzátorů je další služba, kterou firma Autocentrum Vojkov nabízí. Společnost je schopna nabídnout nejlepší výkupní ceny za staré katalyzátory. Spolupracuje s nejvýznamnějším zpracovatelem katalyzátorů, s firmou ReMetal Deutschland AG a s jejím výhradním zastoupením pro Českou republiku.

Publikováno: 20. 09. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Alena Vybíralová