Střešní stan na střeše vašeho auta do pěti minut. Jak na to?

Není potřeba se stále omezovat a nechat si diktovat itinerářem, kdy máte kam dojet. To už dávno není potřeba. Užijte si volnost cestování a prožijte každou chvíli tak, abyste byli šťastní a spokojení.

Konečně cestování, které jste si přáli

Do prostoru kufru se umístí obytná vestavba do auta, která je plně homologovaná a vytvořená na míru přímo podle požadavků cestovatele. A na střeše stan na střechu auta. Vaše vozidlo se během chvilky proměňuje v expediční vozidlo, se kterým dokážete podniknout všechny cesty, které si budete přát. Po příjezdu domů budete potřebovat jen několik minut na to, abyste vše z auta opět odmontovali a užívali vaše auto běžným způsobem. A další víkend? Opět se můžete vydat na další cestu.

Pět minut, nic víc

Abyste si mohli dát na střechu stan, budete potřebovat jen pět minut práce. Stan se vlastně jen položí na střešní nosič auta a pomalu se vyrovná, aby byl na správném místě. Když najdete optimální polohu pro instalaci, stan na střechu přišroubujete. To je vše. Nic víc nebude potřeba zajišťovat. Na střešní nosiče se vám tak kvalitní stany podaří připevnit během pěti minut. Poté už se můžete vydat na cestu.

Látkový, nebo se skořepinou

Některé stany jsou látkové. Převáží se samozřejmě ve složeném stavu a abyste se k nim dostali, budete potřebovat žebřík, který je jejich součástí. Jedna část zůstává po rozložení připevněna ke střeše, druhá je podepřena pomocí teleskopické konstrukce. Stan může sloužit 2 až 4 lidem, podle velikosti. Menší stan se skořepinou je vhodný pro dvě osoby. Zvětší se jen do výšky, nikoliv do délky. Stany jsou vždy dostatečně prostorné. Střešní stan stačí jen přišroubovat ke konstrukci na střeše vašeho vozidla. Dodržujte maximální nosnost, kterou uvádí výrobce vašeho vozidla, a budete moci cestovat bez omezení po dlouhá léta.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Auto/moto

Autor: Alena Vybíralová