Skvělou práci máte na dosah ruky. Stačí se trochu přičinit…

Mít tak dobře placenou práci s vidinou kariérního postupu. Práci, v rámci které využijete předchozí zkušenosti a vzdělání v oboru… Sen, o kterém byste si měli nechat přestat zdát? V žádném případě! Firmy neustále hledají odborníky a kvalitní zaměstnance – o atraktivní nabídky není na trhu práce nouze. Potíž je v tom, že ne vždy dojde k onomu střetu nabídky s poptávkou. Zaměstnavatelé se sice snaží a využívají všechny možné způsoby komunikace, zájemci o práci však často netuší, kde se po práci poohlédnout. Je to i váš případ? Prozradíme vám, proč neztrácet čas a pustit se do spolupráce s personální agenturou.

Proč si najmout personální agenturu?

Spoléhat se na úřad práce je pošetilé. Na druhou stranu je zbytečné, ztrácet čas obcházením firem. Ideální kompromis představuje personální agentura. Nejenže dostanete přístup na web a budete si moct vybrat z široké nabídky inzerátů, odborníci vám poradí jak sepsat životopis, jak vyzrát na konkurzy a zároveň doporučí vhodná výběrová řízení. Jinými slovy – zvýší vaše šance na úspěch a celý proces hledání práce výrazně urychlí. Jakmile pro vás najde pozici či konkurz, okamžitě se vám ozve a bude vás průběžně informovat. S personálními agenturami spolupracují menší i středně velké firmy, pro které by bylo zřízení vlastního personálního oddělení neekonomické. Pro velké firmy pak externí náboráři představují jakousi jistotu, například při hledání klíčových pracovníků.

Nechte Žirafu, aby se za vás porozhlédla na trhu práce

Buďme však trochu konkrétnější. Kdo může pomoct právě vám? Obrátíte-li se na dynamickou personální agenturu Žirafa.cz, získáte přístup k desítkám tisíc pracovních míst. Stačí, když vyplníte pár údajů na www.zirafa.cz. Spolupráce s profesionály vám přinese ovoce dříve, než jste si doposud mysleli. Specialisté z Žirafy hrají fér a rádi budou naslouchat vašim požadavkům. A co je nejlepší? Služby personální agentury jsou zcela ZDARMA!

Publikováno: 15. 01. 2016

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Petra Vokurková

Tagy: hledání práce | personální agentura