Interiér Zahrada

Sortiment zboží nabízející firmou OBCHODCERPADEL.CZ

E-shop i kamenná prodejna nabízejí široký sortiment čerpadel a dalšího vodoinstalačního materiálu. Sortiment nabízeného zboží můžeme rozdělit do několika skupin.

Sortimenty v oblasti topení jsou: ekologické kotle, které jsou pro efektivní vytápění rodinných domů, škol, firem a jiných objektů. Ekologické kotle jsou na spalování tuhých paliv – hnědého uhlí, dřevních pelet, obilí a dřevní štěpky.

Dále zde najdete široký výběr tlakových nádob. Tlakové nádoby jsou určeny pro všechny druhy médií v širokém rozsahu teplot i tlaků. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, v případě zinkované. Tlakové nádoby slouží jako zásobníky čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávání stanice, průmyslové čerpací stanice, a pod. Svojí funkcí zabezpečují plynulý rozvod vody. Tlakové nádoby jsou vhodné i pro použití v průmyslových budovách, tam kde je třeba zajistit plynulou zásobu vody.

Dále zde najdete široký výběr čerpadel. Na trhu existuje mnoho druhů čerpadel, podle potřeby používání – například ponorná čerpadla, kalová čerpadla, vodní čerpadla, zahradní čerpadla, oběhová čerpadla, tlaková čerpadla, benzinová čerpadla, dieselová čerpadla a mnoho dalších.

OBCHODCERPADEL.CZ se snaží, aby jejich služby nebyly jen prodejní, ale abychom mohli také zákazníkům poradit a nabídnout i technickou podporu. Rádi Vám poradí s výběrem vhodného topného systému či jakýchkoliv jiných technických dotazů z oblasti voda – topení – plyn. Samozřejmě garantují kvalitu.

Leave a Comment