Školní batohy a aktovky STIL: Česká značka je zárukou spokojenosti

Každý rodič, který má doma dítě školou povinné, dobře ví, že pro zdárné absolvování studia potřebuje jejich potomek celou řadu pomůcek. Před začátkem školního roku i během něj je často nutné vybavit děti vším potřebným. A právě při nákupu školních potřeb rodiče a jejich potomci často vyrazí na velké nákupy, aby vybrali to nejlepší vybavení.

Na seznamu školních potřeb se ocitají jak pomůcky předepsané školou, tak i další věci, které si rodiče přejí pořídit svým školákům. Sešity odpovídající požadavkům jednotlivých vyučujících, učebnice (které mnoho škol již nezajišťuje), pastelky, vodovky, tempery, pravítka, kružítka, vystřihovací písmenka a číslice pro prvňáčky - to vše je na seznamu nezbytností. Při výběru těchto věcí máme obvykle jen omezenou volnost, maximálně si můžeme vybrat lákavé barevné provedení. Ale pokud jde o výběr penálu, školního batohu nebo aktovky, můžeme pustit uzdu své fantazii.

Jak tedy správně vybírat školní batohy?

Školní batoh musí být dostatečně prostorný. A to tak, aby se do něj vešly nejen všechny učebnice a sešity, ale také krabička na svačinu, láhev s vodou a osobní drobnosti. Jeho konstrukce by měla být pevná - a velkým plusem jsou praktické kapsy a přihrádky, jež pomohou udržet vnitřní prostor organizovaným. Snadná orientace uvnitř batohu je důležitá zejména u školních aktovek pro prvňáčky.

Naopak studentský batoh by měl být dostatečně objemný, aby se do něj vešly i knihy z knihovny a větší množství učebnic. A co se týče designu, pro školáky prvního stupně jsou často atraktivní batohy s různými obrázky.

Proč vsadit právě na STIL?

Pokud hledáte značku školních batohů, která je zárukou spokojenosti, měli byste se seznámit se značkou STIL. Česká firma dodává na trh školní batohy a aktovky s nízkou váhou a ve vysoce kvalitním provedení. Její nabídka nezahrnuje pouze samostatné školní batohy pro 1.stupeň, ale také sladěné sety obsahující školní batohy pro 2. stupeň i studentské batohy, penály, boxy na svačinu, peněženky, zástěrky a další školní potřeby.

Výhodou školních batohů a aktovek STIL je jejich kvalita a praktický design. Jsou vyrobeny s ohledem na potřeby dětí, a proto nabízejí dostatek prostoru a úložných možností. Navíc jsou vysoce odolné a zajišťují pohodlné nošení pro školáky všech věkových skupin. Díky svému esteticky příjemnému designu a různým barevným variantám si mohou děti vybrat batoh, který jim bude nejen sloužit, ale také se jim bude líbit.

Dobrá zpráva je, že produkty značka STIL jsou dostupné téměř v každém papírnictví – a samozřejmě online v e-shopu stil.cz.

Publikováno: 08. 06. 2023 / Aktualizováno: 14. 06. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Alena Vybíralová