ŠANCE: Půjčka pro problémové klienty

Dostali jste se do finanční tísně? Potřebujete finanční injekci? Máte záznam v registru dlužníků, tudíž je pro vás bankovní úvěr nedostupný? Jediným řešením je nebankovní sektor, který poskytuje půjčky pro problémové klienty. V následujících řádcích se podíváme, jak vybrat vhodnou nebankovní půjčku a nešlápnout přitom vedle. V nebankovní sféře působí pestrá škála společností, která láká klienty na nízkou úrokovou sazbu či perfektní reklamní kampaň. Nicméně měli byste vsadit především na vlastní úsudek a zjistit si, který poskytovatel nabídne nejvýhodnější úvěr z hlediska úroku, RPSN a podmínek ve smlouvě. Nebankovní půjčka pro problémové klienty může vyjít pěkně draho, pokud sáhnete po neférové společnosti.

S malými dluhy pomůže Home Credit

Pokud se potýkáte s malými dluhy v řádech několika tisíc korun, můžete se obrátit na Home Credit. Tato nebankovní společnost na tuzemském finančním trhu působí již řadu let a má zde vybudované stabilní zázemí. A právě s malými dluhy pomůže Home Credit, protože nabízí nízké a krátkodobé půjčky. Portfolio produktů vedle hotovostních půjček zahrnuje konsolidaci půjček, nákup na splátky a auto na splátky.

Půjčka pro problémové klienty od Cofidis

Pakliže potřebujete větší obnos peněz (od 20 000 Kč do 300 000 Kč), vyzkoušejte i nebankovní půjčky Cofidis. Své kořeny má ve Francii a na český trh tato společnost vstoupila v roce 2004. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je u Cofidis dvojího charakteru – klasický a revolvingový.

Sjednejte si půjčku do 10 minut

Ne jednou se dostanete do situace, kdy budete potřebovat menší obnos peněz takřka okamžitě. V takovém případě pomůže unikátní rychlý úvěr, jehož stavebními pilíři jsou rychlost, jednoduchost a optimální podmínky získání. Půjčku vyřídíte do 10 minut a finanční prostředky můžete ihned použít na zaplacení svých závazků.

Publikováno: 11. 05. 2015

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Jachym Krušnohorský