Proč dávat klientům reklamní předměty?

Reklamní předměty jsou užitečný prostředek pro propagaci, ovšem to není všechno. Ne nadarmo se říká, že spokojenost zákazníků by měla být na prvním místě, a proto je dobré klienty patřičně za jejich věrnost odměnit. Reklamní předměty mohou mít spoustu podob, může to být kousek elektroniky, kancelářské nebo kuchyňské potřeby. V tomto článku vám poradíme pár užitečných tipů na praktické reklamní předměty, které klient ocení.

Dbejte na praktičnost

Každý rád, když dostane nějaký dárek, o to větší radost přichází, když zjistíte, že dárek vám nebude jen ležet na půdě a zbytečně se na něj prášit. Praktické dárky zákazníci zaručeně ocení. Máme tím na mysli například power banky – V dnešní době je pro mnohé nepředstavitelné odejít z domu bez mobilního telefonu, ovšem pokud se vám telefon venku vybije, je to prašť jako uhoď. Právě z toho důvodu je power banka nepostradatelný pomocník, který rychle a spolehlivě vaše zařízení přivede zpátky k životu. Navíc pokud povrch power banky bude zdobit firemní logo, zákazník nezapomene, kdo mu v těžké chvíli pomohl. Velmi praktická, tedy alespoň pro lékaře či veterináře, může být operační čepice s potiskem. Pokud máte v portfoliu také tento typ zákazníků, koukněte se na barevné operační čepice na bluearrow.cz.

Upozorněte na svou firmu

Dejte zákazníkům najevo, že to myslíte vážně a s reklamními dárky jste si dali trochu práce. V posledních letech jsou velmi oblíbené reklamní předměty vyrobené z přírodních materiálů. Existují i takové firmy, které dokonce nabízí zeleninu či ovoce. Ovšem zkušení marketéři se přiklánějí raději ke klasice. Nezajímavé a neužitečné reklamní předměty ve většině případů končí v koši – není žádným tajemstvím, že předmět musí upoutat zákazníkovu pozornost, ale především být praktický a užitečný, aby klientům pomáhal urychlit nebo ulehčit každodenní práci. Zákazník si často vytvoří vztah k něčemu, co je vizuálně a prakticky atraktivní, jako například elegantní hodinky či švýcarský nožík.

Publikováno: 19. 02. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Alena Vybíralová