Přestaňte zbytečně utrácet z drahý plyn. Víme, jak ušetřit tisíce za rok!

České domácnosti plynule přechází od tuhých paliv k vytápění plynem, které je podstatně komfortnější. Na druhou stranu může být výrazně dražší, což některé uživatele vede k cílenému snižování tepelné pohody. Jiným slovy – snaží se topit méně, aby zvládali platit účty, a to i za cenu chladu. Přitom existuje poměrně snadné řešení, díky kterému ušetříte tisíc korun ročně. Stačí se poohlédnout po levnějším dodavateli a začít odebírat levný plyn. Zajímají vás podrobnosti? Pak nepřestávejte číst! Změna dodavatele plynu je snadná a rychlá!

Kvalitní dodavatel nesmí být „jen“ levnější

Najít spolehlivého dodavatele, který vám nabídne levnější plyn a zároveň vyšší kvalitu služeb, není snadné. Na trhu působí značné množství subjektů a některé slibují nemožné. Nechcete-li riskovat, že po přechodu ke konkurenci neušetříte ani korunu a navíc si „zavaříte“ kvůli nevyhovující službám, obraťte se na licencovaného dodavatele Enra Services s.r.o. Enra zajišťuje dodávku plynu pro běžné domácnosti, firmy, úřady i instituce. Filosofií firmy je níkonákladový provoz, díky čemuž může distribuovat plyn výrazně levněji než konkurence. Nemusíte se bát jakýchkoliv poplatků navíc, a to ani za aktivaci/deaktivaci tarifu. Díky více než dvacetiletého působení v oboru plynárenství dodavatel získal zkušenosti potřebné k zajištění špičkových služeb. Přechod k novému dodavateli je snadný. Pracovníci Enra Services za vás vyřídí veškeré administrativní záležitosti.

Kolik můžete reálně ušetřit?

Konkrétní výše úspory záleží na vašem aktuálním odběru plynu. Obecně nejvíce ušetří domácnosti s vyšší spotřebou. Roli zároveň hraje i vybraný tarif (Enra aktuálně nabízí 6 různých tarifů). Přesnou částku vám spočítá kalkulačka plynu, kterou najdete na webových stránkách společnosti. Reálně však můžete dosáhnout úspory ve výši tisíců za rok! Více na www.enra.cz.

Publikováno: 19. 02. 2016 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Petra Vokurková