Praktický zemědělský software vám usnadní práci

Zemědělský průmysl je poměrně široká oblast, která zahrnuje tři hlavní segmenty – rostlinná výroba, živočišná výroba a evidence půdy. Stejně jako v jiných oblastech podnikání, tak ani v zemědělství se neobejdete bez vhodného softwaru pro vedení zemědělských evidencí. Společnost GEOCENTRUM s.r.o. nabízí komplexní služby pro zemědělce včetně propracovaného zemědělského softwaru. V následujících řádcích si o tomto programu prozradíme více informací.

Software GC ÚPRAVY spoustu výhod

Zemědělský software GC ÚPRAVY je určený pro střední a velké podniky, přičemž zahrnuje úseky rostlinné a živočišné výroby, vedení evidence půdy, evidence zvířat a skladového hospodářství. Dle potřeb se nabízí řešení pro počítačové sítě i individuální počítače. Jestliže má váš podnik více pracovišť, zadané údaje do systému se mezi nimi sdílí. Nemusíte vykonávat stejnou práci dvakrát. Software GC ÚPRAVY se pyšní snadnou a rychlou instalací, intuitivním ovládáním, přehledným a přívětivým prostředím a širokým spektrem zpracovaných agend. Zemědělský software se jednoduše přizpůsobí vašim potřebám, přičemž záleží jen na rozsahu vašeho podniku a na počtu pracovníků, kteří budou v programu pracovat.

Vyberete si jen to, co potřebujete

Zemědělský software se přizpůsobí vašim požadavkům, neboť je založen na modulární architektuře. Moduly jsou jednotlivé části programu, přičemž si zvolíte pouze ty moduly, které ve skutečnosti při podnikání využijete. Společnost GEOCENTRUM s.r.o. poskytuje svým klientům nejen propracovaný a spolehlivý software, ale také zemědělské poradenství. Pakliže si nebudete vědět s něčím rady, můžete se obrátit na profesionální pracovníky této firmy. V neposlední řadě můžete využít služeb, jako je tisk map, poskytování dat katastru nemovitosti a další.

Publikováno: 09. 07. 2015

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Jachym Krušnohorský