Perfektně upravený trávník můžete mít během chvilky

Máte rádi, když je zahrada v harmonii, vše je upravené, zastřižené a nic nepřečuhuje? Tak to jistě patříte mezi ty, kteří si zakládají i na pravidelně a precizně „střiženém“ trávníku. Místa, kam těžko dosáhne běžná sekačka může být a zahradě opravdu mnoho. A přesně pro tento případ je dobré mít po ruce strunovku, která vše vyhladí tak, aby trávník byl podle vašich představ.

Lehká akumulátorová strunová sekačka Kärcher LTR 36-33 Battery se záběrem 33 cm zajistí díky kroucené žací struně přesné sekání a bez problémů se dostane do všech rohů i úzkých míst na zahradě. Je přímo ideální pro mimořádně náročné práce, jako je odstranění divokého porostu. Díky funkci sekání okrajů zabezpečuje strunovka čistý okraj trávníku i podél cest a teras. Průměr záběru struny si můžete nastavit ve třech stupních, což se vám bude hodit zejména v úzkých rozích. A struna má vždy perfektní délku, protože se nastavuje – prodlužuje automaticky. Pro sekání trávy pod nízkými překážkami lze rychle a jednoduše nastavit úhel sklonu. Výklopný oblouk strunové sekačky pro ochranu rostlin zabraňuje neúmyslnému poškození květin a stromů. Během sekání divokého porostu lze plynule regulovat rychlost dle toho, jak náročnou oblast právě sekáte. Ramenní popruh, teleskopická násada s výškově nastavitelnou druhou rukojetí umožňují ergonomickou práci bez námahy ve vzpřímené poloze. Navíc lze násadu snadno odpojit, takže sekačka nenáročná na úložný prostor, ale i pro přemístění na potřebné místo.

Se strunovou sekačkou doladíte zahradu vždy tak, aby byla podle vašich představ. Proto na vaši ruku nikdy v koutě nebude čekat dlouho.

www.karcher.cz

Publikováno: 11. 08. 2022

Kategorie: Zahrada

Autor: Alena Vybíralová