Parkování v Praze nikdy nebylo jednodušší

Možná vás také trápí nekonečné hledání volného parkovacího místa ve velkoměstě či metropoli. Jestliže do velkých měst jen dojíždíte, tak zaparkovat může být někdy nadlidský úkol, protože drtivá většina parkovacích míst bývají obsazena. Natožpak orientovat se v zónách, které jsou označeny barvami – modrou, oranžovou či fialovou. Lidé žijící v metropoli, pravděpodobně již slyšeli o vychytávce na rezidenční zóny. Jedná se o přenosná parkovací oprávnění, kde můžete libovolně měnit SPZ.

Jak snadno zaparkovat v Praze?

Obtížné parkování se netýká pouze centra Prahy, nýbrž i odlehlejších částí jako je parkování na Praze 4 či 10. Proto je na místě si parkování alespoň o trochu usnadnit. Na webových stránkách Parkingcard.cz zadáte, ve které městské části chcete mít k dispozici volné parkovací místo a zvolíte si dny. Poté vám vyskočí nabídka přenosných parkovacích karet. Nutno podotknout, že parkování lze libovolně upravit i třeba na pár hodin, záleží kolik času v dané lokalitě strávíte. Parkování je pak dostupné pro celou část, což je velkou výhodou, na rozdíl od placeného parkování v jednom úseku za 60 korun za hodinu. S Parkingcard.cz získáváte po zaplacení parkovací místa ve vybrané zóně na celý den a to jen za 400 korun.

Parkingcard vám tedy ulehčí nejen po finanční stránce, ale především se vyhnete nekonečnému hledání parkovacího místa v zatížených částech velkoměsta. Jak probíhá rezervace celodenního stání v modré zóně? Je to skutečně jednoduché. Do aplikace pouze zadáte vaši SPZ, vyplníte e-mail a následně zaplatíte.

Zaparkujte pohodlně s Parkingcard i v odlehlejších částí Prahy

Přijít k parkovacímu místu ve velkých městech už nemůže být snazší. S aplikací Parkingcard si můžete pohodlně zvolit parkovánína Praze 8, 4, 10, a ostatních městských částí.  

Publikováno: 26. 01. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Petra Vokurková