Nebojte se stěhování, s profíky od PSS proběhne hladce

Známé lidové rčení praví, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Ale skutečně byste raději vyhořeli? Vsadíme se, že na stěhování nepohlížíte jako na něco náročného. V opačném případě zřejmě nemáte zkušenosti s profesionálními stěhováky z firmy Pražské stěhovací služby (PSS). Ti totiž nabízí klientům full servis, díky kterému stěhování probíhá jako na drátkách. A co je nejlepší? Ceny nejsou nijak vysoké. Levné stěhování vás vyjde výhodněji, než kdybyste své věci stěhovali sami. Podrobnosti se dozvíte v následujících řádcích.

Levné i profesionální, tak to má být

PSS nabízí levné stěhování na vysoké úrovni. Pokud si pohráváte s myšlenkou na půjčení dodávky a stěhování svépomocí, raději ji rychle vypusťte z hlavy. Stěhováci z pražské stěhovací firmy mají se stěhováním letité zkušenosti a bez zbytečných průtahů přestěhují byt, kancelář nebo třeba archiv. Mimo to nabízí nadstandardní služby – například v podobě likvidace starého nábytku. S naprostým přehledem přestěhují rozměrné a těžké předměty či umělecká díla. Vždy šetrně a s ohledem na bezpečí. Do posledního bodu splní vaše požadavky, byť budou jakkoliv nestandardní. Ušetříte nejen peníze, ale také čas a starosti.

PSS stěhuje byty i firmy, a to i do zahraničí

Levné stěhování od PSS využívají fyzické osoby i firmy. Ať už vám jde o přestěhování menšího bytu, vily nebo celého kancelářského komplexu, spolehněte se na naprosto hladký průběh bez zbytečných průtahů. Zároveň můžete využít službu vyklízení sklepu a půdy. Za zmínku stojí také montáž a demontáž nábytku a zapůjčení obalových materiálů. Stěhovací služby PSS můžete využít také v rámci mezinárodního stěhování. Vše je otázkou individuální dohody! Chcete se dozvědět podrobnější informace? Společně s aktuálními ceníky je najdete na www.levnestehovani.cz.

Publikováno: 29. 08. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Petra Vokurková