Nábytek z dřevěného masivu pozvedá úroveň hotelu

Hotely lákají klientelu na různý styl: některé se snaží lákat na luxus, některé na wellness a klid, jiné jsou extravagantní, další nabízí zážitky… použitý nábytek je velkým ukazatelem zaměření a statusu hotelu.

Rádi byste vybavili hotel l nábytkem z masivu? Kontaktujte firmu Seart.cz.

 

Pro majitele hotelu je výzva pořídit nábytek, který bude splňovat potřebné parametry:

  1. Ladí esteticky s vybraným stylem hotelu

  2. Je optimálně funkční a využitelný

  3. Je cenově přijatelný

  4. Splňuje očekávání klientely

V tomto článku vám představíme možné řešení za pomoci nábytku z masivního dřeva. Rozebereme si, jakým způsobem splňuje 4 parametry výše.

  1. Estetika – z tohoto pohledu je použití nábytku z masivu dřeva jasnou výhrou: má potenciál zvednout úroveň hotelu o několik latí nahoru a hodí se snad do každého stylu vyjma těch výstřednějších (ledové hotely apod.). Díky široké škále povrchových úprav a možnosti výroby na zakázku můžete dosáhnout výsledku, který bude unikátní (tudíž i zapamatovatelnější) a vyladěný perfekcionisticky.

  2. Funkčnost – ve funkčnosti samotné není nijak vepředu nebo pozadu za ostatními materiály. Zde záleží samozřejmě na tom, jaký konkrétní kus vám přijde nejpraktičtější. Nábytek z dřevěného masivu je akorát trochu robustnější a těžší než tenké kovové linie nebo úzký plast. Z tohoto hlediska má nevýhodu, avšak je potřeba zvážit, jakého cíle chceme esteticky a z pohledu dlouhodobější úspory dosáhnout.

  3. Cena – to zřejmé řekněme ihned: nábytek z masivu dřeva není koupě za drobné. Uvědomme si však, že kupujeme nábytek pro hotel. Je potřeba něco, co se nepoškodí a vydrží dlouhá léta intenzivního využívání. V tom je zase nábytek z masivu šampiónem.

  4. Očekávání klientely – vy víte nejlépe, co vaši zákazníci chtějí a očekávají, že budou mít. Tento bod je zcela na vašem uvážení…

Nábytek z masivního dřeva je stabilní, pevný a elegantní. Bytelná borová postel má zcela jiné kouzlo (a vůni) než např. postel z lamina – navíc je zdravotně nezávadná a vydrží mnohem déle. Zákazník se rád vrací do prostředí, které mu bylo příjemné. Proč mu v tedy tom bránit?

 

Publikováno: 25. 05. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová