Pamětní mince jsou darem, který nikdy neztratí hodnotu

Dárkové mince potěší nejen sběratele. Majiteli mohou připomínat významná životní jubilea či přelomové události, mezi něž patří například ukončení univerzitního studia, svatba či narození dítěte. Představují také výjimečný dar trvalé hodnoty pro váženého obchodního partnera. V neposlední řadě je mince z drahého kovu komoditou, jež na rozdíl od papírových peněz nepodléhá inflaci.

Záleží na každém detailu

Sběratelské i pamětní mince či ražené medaile jsou luxusní předměty, které si žádají především vysokou kvalitu zpracování. Proto byste si je měli nechat vyrobit od toho nejlepšího. Českému trhu již 20 let vévodí výrobce a dodavatel sportovních cen a pamětních medailí VICTORIA AG-Art, s.r.o. – značka, jíž se pyšní celá řada profesionálních sportovců, špičkových manažerů a oceněných vojáků, policistů či požárníků. V online katalogu tohoto grafického a ryteckého studia naleznete velký výběr ihned dostupného zboží, jeho specialitou je ovšem výroba na zakázku. Můžete si zde nechat profesionálně a výhodně zpracovat motiv pro jakoukoliv příležitost.

Kvalitní sortiment pro firmy i jednotlivce

Firemní grafické a rytecké studio VICTORIA AG-Art nabízí více než ocenění či upomínky v podobě medailí. Navrhuje také širokou škálu dalších ocenění, jako jsou poháry, skleněné plakety a diplomy, krom toho ovšem dokáže pokrýt i požadavky firem na reklamní předměty a uspokojit touhu sběratelů jak mincí, tak ražených i logotypových odznaků a buttonů. Spektrum reklamních a užitných předmětů pro firmy sahá od oblíbených přívěsků na klíče z kovu i PVC po silikonové pásky na ruku, šňůrky na krk a jmenovky pro zaměstnance. Populární jsou také manžetové knoflíčky a spony na kravatu.

Individuální přístup

Pokud vás něco v sortimentu VICTORIA AG-Art zaujalo, nebojte se kontaktovat zaměstnance společnosti, kteří vám ochotně poradí a připraví zpracování i kalkulaci nezávazné nabídky. Mezi jejich klienty patří dokonce Olympijský výbor nebo Prezidentská kancelář, neexistuje tedy důvod, proč byste neměli být spokojeni i vy. Aby byl dárek perfektní, je třeba myslet i na detaily. VICTORIA AG-Art se postará o to, aby byla každá pamětní mince či medaile uložena v luxusní dárkové krabičce na míru.

Publikováno: 21. 12. 2016

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Petra Vokurková