Pronájem a prodej pracovních plošin

Práce ve výškách nemusí nadchnout každého. Někomu se pohled z výšky líbí a jinému nahání panickou hrůzu. Ale všichni se mohou dostat do situace, kdy se práci ve výškách prostě nevyhnou. Usnadnit si ji můžete pracovní plošinou. Pracovní plošiny vás rychle a bezpečně dopraví do výšky, do které potřebujete. Díky dostatečnému prostoru na plošině neztratíte ani s hlavou v oblacích pevnou půdu pod nohama.

Plošiny jsou neocenitelným pomocníkem při montáži reklamy, elektroinstalacích, některých stavebních nebo malířských pracích, ale také při některých zahradnických úpravách. Zejména pokud potřebujete prořezat třeba vysoké stromy, do jejichž koruny se po žebříku nedostanete a nemáte talent Tarzana, aby jste po kmeni šplhali.

Pracovní plošiny využijete také ve skladech nebo výrobních halách, kde vám usnadní manipulaci s vysoko uloženým zbožím. Díky pracovním plošinám můžete zboží nebo materiál uskladnit do vyšších regálů a efektivně ušetřit prostor.

Málo kdo ví, že pronájem plošiny využívají občas také televizní kameramani, pokud potřebují natočit pro svůj projekt záběry z ptačí perspektivy. Pokud rádi fotíte nebo natáčíte videa, můžete se nechat inspirovat profesionály a z pracovní plošiny získat unikátní záběry svého okolí.

Každá plošina se hodí pro jiný terén, některé oceníte na pevném podkladu, jiné se vám budou hodit, pokud plošinu potřebujete zaparkovat na rozbahněné louce. Jednu plošinu oceníte v terénu a další v uzavřených halách. Tam, kde není dostatek místa, najdou jistě své využití plošiny pro práci v těsných prostorách.

Specializované firmy na plošiny nabízí několik typů plošin, které se od sebe mohou odlišovat nejen využitím, ale také typem podvozku. Plošiny mohou být na automobilovém podvozku, přívěsné nebo zcela samohybné.

Pokud potřebujete ke své práci plošinu jen občas, je pravděpodobně zbytečné, aby jste ji kupovali. Plošiny pronajímá spousta firem a vy se je můžete půjčit na několik hodin nebo třeba na několik dní. Pokud chcete plošinu pronajmout, měli byste se s pronajímatelem domluvit k jakým konkrétním pracem plošinu potřebujete.

S vašimi požadavky si jistě hravě poradí firma Rybáček, která má k dispozici širokou nabídku plošin pro všechna možná použití.

Plošiny Rybáček však nenabízí pracovní plošiny jen k pronájmu, ale můžete si rovnou koupit svou vlastní. Máte tak jistotu, že plošinu můžete využít kdykoliv a nemusíte se bát, že plošina nebude k dispozici právě v době, kdy ji budete nejvíce potřebovat.

Před nákupem byste se měli opět poradit s odborníky, k jakému učelu plošinu budete nejvíce využívat. Jen tak vám bude plošina dobře sloužit a vy maximálně využijete jejich předností při práci ve výškách. 

Publikováno: 16. 12. 2012

Kategorie: Hobby

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: plošiny