Multifunkční komunální vozidlo

Už jste někdy přemýšleli o tom, kde sehnat šikovného pomocníka, který si nebude stěžovat na povětrnostní podmínky a bude kdykoliv bez diskuzí naplňovat vaše tužby? Komunální technika je zapotřebí po celý rok, ovšem vždy pro jinou práci. Rozmanité podmínky a požadavky na úklid byly ještě donedávna velkou finanční ranou pro jakýkoliv rozpočet, tedy až do chvíle, kdy se na scéně objevily nástavby pro komunální techniku. Říkáte, že nevíte, oč jde? Pojďme si společně připomenout či poukázat alespoň některé z nich.

Nástavba je charakterově specifický doplněk pro komunální vozidlo, která je určena k výkonu práce. Jste vlastníky vozidla MultiCar a potřebujete ideální prvek pro čištění pozemních komunikací?

  • Agresivní kartáč – tato nástavba je určena pro vozidlo o typu MultiCar k příležitosti rozrušení vrstvy nečistot a vytrhání trávníku při okraji vozovky. Kartáč je namontován na hydraulické ruce. Ovládání je velice jednoduché a nepředstavuje žádná bezpečnostní rizika. Výplet tvoří celý soubor ocelových lan o průměru 18mm.

  • Dvouramenné nakládací zařízení – tato nástavba poslouží k přepravě a manipulaci materiálu. Rovněž dokáže zastat bezpečnostní prvek při veškerých komunálních činnostech. Nástavba je ovládaná pomocí hydrauliky a nezapomíná ani na bezpečnostní hák

  • Komunální čelní sekačka – MultiCar nezapomíná na žádnou činnost. Právě proto se zde můžete setkat i s čelní sekačkou, kterou dokáže ovládat pouze jedna osoba.

Nástavby jsou elegantním řešením jakéhokoliv problému. Pro více informací navštivte stránky eshop.multicarmorava.cz. Internetový portál nabízí obrovské množství nástaveb. Některé jsou známé a ty další méně. Pevně věříme, že jakmile ukončíte procházku po virtuální galerii, tak získáte velké množství inspirativních nápadů. MultiCar je skvělým pomocníkem po celý rok. Vždy záleží pouze na tom, jak si ji připravíte.

Publikováno: 17. 04. 2013

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: komunální vozidlo | nástavba