Jednorázové elektronické cigarety – možná cesta ke svobodě

Trápí vás dlouhá léta silná závislost na cigaretách? Pokud s nimi nedokážete přestat, může být možnou cestou přechod na e-cigarety. Mnozí uživatelé díky nim postupně snižují dávky nikotinu, až se tělo naučí fungovat zcela bez něj.

Proč zvolit e-cigarety?

V současné době jsou elektronické cigarety stále populárnější. Je to kromě jiných aspektů dáno tím, že při jejich užívání do plic nevdechujete desítky, ba dokonce stovky škodlivých látek, k nimž se řadí například dehet, který je jinak tolik charakteristickým jedem při kouření klasických cigaret. U elektronických variant vdechujete pouze čistý nikotin, navíc se při volbě různých produktů dá limitovat jeho množství v každé dávce.

Atraktivita jednorázových modelů

Zajímavé řešení přinášejí jednorázové elektronické cigarety. U nich totiž nemusíte řešit žádné pravidelné dobíjení a doplňování liquidů. Jejich výdrž je samozřejmě dána kvalitou, proto je vždy dobré volit produkty od renomovaných značek. Dobrou ukázkou jsou jednorázové e-cigarety HQD, které vydrží 300 až 600 potahů v závislosti na konkrétním modelu. Pro jednorázové elektronické cigarety hovoří i design. Konkrétně v případě výrobků HQD budete mile překvapeni, o jak stylové e-cigarety se jedná. Navíc samozřejmě platí ty samé výhody jako u běžných dobíjecích modelů. Neobtěžujete jimi své okolí, klidně se dají používat i v uzavřených místnostech. Samozřejmě jen tehdy, dovolují-li to majitelé daných objektů. Jednorázové elektronické cigarety mohou být cestou ke svobodě. S jejich pomocí se časem můžete oprostit od zlozvyku kouření. Navíc díky nim méně zatěžujete svůj organismus.

Velkoobchod

V okamžiku, kdy jste prodejci tabákových výrobků, můžete si zajistit pravidelnou dodávku jednorázových cigaret. Tuto možnost nabízí HQD velkoobchod, který v současnosti zásobuje firmy po celé České republice, velké řetězce trafik a čerpacích stanic nevyjímaje.

Publikováno: 26. 09. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Alena Vybíralová