Jak "vyžehlit" krizi ve vztahu? Stylovým šperkem nic nepokazíte

Pokud se vám opět podařilo rozdmýchat poklidnou domácí atmosféru, měli byste se své partnerce omluvit pěkným dárkem. Ukažte vaší drahé polovičce, že vám na ní záleží a celá záležitost vás mrzí. Avšak pozor – ženy jsou poměrně náročná stvoření a udělat jim radost vyžaduje specifické znalosti ženského charakteru. Pokud si neříkáte Casanova a nemáte vaši ženu dokonale přečtenou, raději vsaďte na univerzální dárek, kterým nemůžete nic zkazit, ba spíše naopak. Ne nadarmo se říká, že šperkem nepohrdne žádná.

Na jaké dárky si ženy potrpí a jakým se raději vyhnout?

Ženu zaručeně potěšíte vkusnými šperky. Vynikající volbou jsou diamantové náhrdelníky, nicméně v případě menšího rozpočtu nejsou krokem vedle ani šperky se zirkony, které jsou od drahokamů k nerozeznání. Mezi další poměrně oblíbené dárky patří i korálky či kabelky. U kabelek však dbejte na to, aby se příliš nevzdalovaly stylu, který vaše partnerka vyznává. Pokud vás napadlo, že své milé pořídíte nový kousek do jejího šatníku, postupujte opatrně. Přesvědčte se, zda znáte její aktuální velikost. Co rozhodně nechcete, je další hádka, kterou zažehnete tím, že ji předáte dárkovou krabičku s luxusním, ale příliš malým prádlem... Pokud nesnášíte nakupování a mnohahodinové bloumání po nákupních centrech, poohlédněte se po vkusném šperku z pohodlí domova. Třpytivé diamantové přívěsky, prsteny, řetízky a další krásné šperky najdete například na klenotyaurum.cz. Udělejte ženě svého srdce radost a kupte ji dárek, který ji potěší. Třeba zapomene na to, jak jste jí posledně zbytečnou hádkou zkazili náladu.

Čím ještě  ženu zaručeně potěšíte?

Kromě šperků  a značkové kabelky může být trefou do černého parádní kytice. A také dobrá večeře, kterou připravíte vlastními silami. Se sladkostmi opatrně - může se stát, že vaše milovaná momentálně drží dietu - a vy jí to nechcete pokazit.

Publikováno: 20. 04. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Alena Vybíralová