Moderní rolety jsou ideálním stínícím systémem

Interiérové rolety nemusí vypadat neesteticky a nudně jako ty, které si pamatujete z dětství. Naopak, dnes mohou zcela předčit vaše očekávání. Hledáte ideální stínící systém do vašeho domova? Pak pravděpodobně přemýšlíte nad záclonami, závěsy nebo žaluziemi. Proč vás ale nenapadnou rolety do oken? Dříve byly spíše opomíjené, dnes se stávají hitem a mnohdy svou funkčností předčí i žaluzie.

Stínění podle potřeby s jednoduchou regulací

Do moderní domácnosti se zkrátka interiérové i exteriérové rolety do oken hodí. Příjemné interiérové stínění zajistí rolety do oken „Den A Noc“, které budou předčit vaše očekávání. Zařídí stínění podle aktuální potřeby, nejsou příliš drahé a navíc mají šmrnc. Tyto okenní rolety se snadno ovládají a na výběr je z mnoha zajímavých designů, jednoduchých i více nápaditých. Co ale oceníte především, je velká variabilita nastavení. V místnosti si můžete zařídit tmu, úplné světlo nebo částečné stínění se zachováním dostatku světla nebo naopak s příjemným přítmím. Rolety do oken zkrátka zajistí dostatečnou intimitu a nastavení podle momentálních požadavků.

Výjimečné vlastnosti rolet Den a noc

V čem jsou okenní rolety s názvem Den a noc tak výjimečné? Střídají se u nich pásy propouštějící a nepropouštějící světlo. Ty jsou umístěny nad sebou ve dvou řadách, což je opravdu skvělým nápadem. Ovládání je jednoduché za pomoci řetízku. Rolety do oken „Den a noc“ jsou stabilní a dodávají se s kvalitním hliníkovým profilem. Rozhodně je nejde srovnávat s „papírovými“ nestabilními roletami, které se brzy poničí. Instalace je jednoduchá a zvládne ji i šikovný kutil. Stačí umístit speciální držáky na zeď a do nich pak jednoduše rolety zacvaknout. Velkou výhodou je, že jsou dodávány ve smontovaném stavu. Kromě rolet koupíte na stránce Garol.cz i kvalitní žaluzie, kovové garnýže nebo sítě proti hmyzu. Vybavte svá okna vším potřebným pro komfort v interiéru!

Publikováno: 23. 11. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Jachym Krušnohorský