Jak vybrat silniční váhu? Český výrobce je jasnou volbou!

Zařizujete novou provozovnu a hledáte dodavatele silničních vah? Pokud jste z nějakého důvodu nespokojení s tím stávajícím, odpovězte si na základní otázku. Co od dodavatele vyžadujete? Prozradíme vám několik pádných důvodů, proč se obrátit na českého výrobce, který na trhu působí více jak čtvrt století.

Nejde jen o váhu, ale také o servis a opravy

Předpokládáme, že od silniční váhy vyžadujete špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu. Zároveň kladete důraz na související služby v podobě záručního/pozáručního servisu a rychlé opravy. Dodavatel, který o daném sortimentu nic moc neví, vám může zkomplikovat život tím, že zbytečně protáhne proces opravy. Silniční váha od firmy VÁHY – JAS s.r.o. je zárukou dlouhodobé spokojenosti. Výrobce vás nenechá čekat a případný servis řeší obratem. Svitavská společnost působí na trhu od roku 1990 a oproti většině dodavatelů bohaté zkušenosti s výrobou a opravami. Zabývá se také servisem, opravami, cejchováním a kalibrací všech typů mechanických a elektronických vah. Na základě certifikátu uděleném Českým metrologický institutem může provádět ES posouzení shody.

Nabídka silničních vah uspokojí všechny zákazníky

Aktuální nabídka společnosti VÁHY – JAS čítá šest základních typů silničních vah. Jedná se o mostní váhy PROFI STEEL (nenáročný základ, celokovová konstrukce), PROFI TRANSPORT (snadná manipulace, možnost přemístění), PROFI UNIVERSAL (železobetonová konstrukce, boční vedení), PROFI NM (železobetonová konstrukce) a PROFI B (vhodná do náročných provozů, zapuštěná i nájezdová varianta). Chcete-li se o jednotlivých typech silničních vah dozvědět více, zamiřte na www.vahyjas.cz. Pokud si s výběrem nevíte rady, neváhejte se zeptat kvalifikovaných odborníků – doporučí vám řešení, které pokryje potřeby vašeho provozu.

Publikováno: 22. 07. 2016

Kategorie: Auto/moto

Autor: Petra Vokurková