Hakomatic: Jednoduše špičkové podlahové mycí stroje

Podnikáte v oboru čištění a rozhodli jste se, že portfolio služeb rozšíříte o mytí podlah? Anebo již podlahy čistíte, ale potřebujete inovovat strojový park? Obraťte se na specialisty z české společnosti Unikont Group, která se zabývá dodávkou špičkové techniky značky Hakomatic - podlahové mycí stroje od výrobce Hako. Prozradíme vám, proč jsou německé podlahové mycí stroje jasnou volbou. Hakomatic se výrobou podlahových mycích strojů zabývá řadu let. Na trh vstoupila v roce 1950 a okamžitě se zařadila mezi nejlepší výrobce produktů k čištění podlah. V současné době patří k renomovaným producentům profesionální mycí techniky.

Proč právě Hakomatic?

Pro čistící techniku Hakomatic je typická robustní a velmi odolná konstrukce. Obecně jde o velmi spolehlivé stroje, což je v rámci každodenního používání podstatná vlastnost. A pořídíte-li si mycí stroje od Unikont group, budete mít k dispozici non-stop servisní služby s krátkou reakční dobou. Ani špičkové technice se nevyhýbají poruchy, ale vy je vždy vyřešíte obratem. Portfolio podlahových mycích strojů značky Hakomatic je široké a najdete v něm techniku v různých rozměrových variantách – od ručně vedených automatů, až po mycí stroje se sedící obsluhou.

Chcete ty nejlepší mycí stroje?

Na pomyslné špici segmentu ručně vedených automatů najdete model Scrubmaster B90/B 120. V provozu vydrží až 4 hodiny, obsluha má vynikající výhled a za zmínku stojí i snadné ovládání. Disponuje válcovou nebo diskovou kartáčovou jednotkou s pracovní šířkou 60 až 85 cm. Díky technologii Hako-AntiBac je při čištění eliminována většina bakterií. Nejlepším mycím strojem se sedící obsluhou je Scrubmaster B310 R CL. Tento výkonný a přitom kompaktní stroj nabízí výhody dvou systémů současně - zvládá mokré čištění a vysávání prachu i vysávání nečistot a zametaní. Chcete se o technice Hakomatic dozvědět více? Technické specifikace všech strojů najdete na www.unikont.cz.

Publikováno: 20. 09. 2016

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Petra Vokurková