EIKA - renomované železářství Brno - Znojmo

Hledáte železářství, na které se můžete ve všech ohledech spolehnout? Místo, kde seženete vše potřebné, a to v odpovídající kvalitě a za dobré ceny? Pokud vám vyhovuje lokalita Brna nebo Znojma, zamiřte do železářství Eika Znojmo a.s. – ráj pro domácí kutily, profi řemeslníky a maloobchodníky. V následujících řádcích vám prozradíme, co najdete v sortiment a jaké jsou další důvody pro nákup.

Široký sortiment od A do Z

Železářství Eika nabízí přes 12 tisíc položek železářského a dalšího zboží. Vše je skladem a okamžitě dostupné. Pro zákazníky, kteří si neví rady s výběrem, je vždy k dispozici kvalifikovaný personál, který ochotně poradí a doporučí vhodné řešení. V nabídce najdete klempířské výrobky, zámky, panty a kování, kotevní a nýtovací techniku, svářecí a spojovací materiál, lana a řetězy, lehké střešní krytiny, vodoinstalační a topenářský materiál, barvy, laky, tmely a lepidla… a spoustu dalších věcí, které byste mohli při každodenní práci potřebovat.

Zemní vruty KRINNER

Nedílnou součástí sortimentu jsou také zemní vruty KRINNER, které jsou v posledních letech stále oblíbenější. Inovativní systém umožňuje zakládání staveb bez nutnosti kopání a betonování. Pozinkované zemní vruty jsou vysoce odolné a pyšní se dlouhou životností. Jejich montáž a demontáž je snadná a časově nenáročná. Hodí se pro dřevěné terasy a altány, ploty, mosty a můstky, přístřešky pro auto i zahradní domky.

Kvalitní pohonné hmoty

A našel by se ještě několik dalších důvodů, proč se vydat právě do železářství Eika. Firma se totiž zabývá prodejem hutního materiálu a provozuje čerpací stanice lpg, CNG, Natural 95, Ethanol E85 a nafta. Paliva jsou vysoce kvalitní a za dobrou cenu. Chcete-li se o sortimentu železářství Brno – Znojmo dozvědět více, pokračujte na www.eika.cz.

Publikováno: 07. 03. 2016 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Hobby

Autor: Petra Vokurková