Hledáte pronájem v Praze a nechcete platit provizi realitce?

Praha je v oblasti pronájmů velmi pestrá. V nabídkách realitních kanceláří nechybí byty ani domy různého charakteru. Na své si přijde opravdu každý, tedy až na zájemce, kteří se chtějí vyhnout nemalému poplatku za zprostředkování. Je to i váš případ, ale nemáte s hledáním bytu žádné předchozí zkušenosti? V tom případě nepřestávejte číst – dozvíte se, jak na to.

Opravdu se bez realitky obejdete? Pravděpodobně ano

Pro někoho, kdo má spoustu peněz a málo času, je spolupráce s renomovanou realitkou výhodná. Zkušený makléř najde klientovi příhodné bydlení a postará se o většinu administrativních záležitostí. Pokud je vaší prioritou finanční úspora, poohlédněte se po novém bydlení bez makléře. Díky internetu máte nabídku volných bytů jako na dlani. Stačí si vybrat ten správný a přesvědčit se o jeho kvalitách naživo. Najít pronájem bez realitky je obvykle otázkou hodin.

Nenechte se nalákat na fotografie o všem se přesvědčte na vlastní oči

Jakmile najdete byt, který vám po všech stránkách vyhovuje, vyčleňte si pár hodin na seznámení s jeho nejbližším okolím. Nezapomeňte, že podstatnou roli hraje také prostředí, ve kterém se budete každodenně pohybovat. Zaměřte se na nejdůležitější vlastnosti, jako jsou občanská vybavenost, bezpečnost, dostatek relaxačních ploch a míst, kde budete trávit volno. Vaší pozornosti by samozřejmě neměly uniknout žádné detaily v samotném bytě. Zkontrolujte si stav jednotky ještě před podpisem smlouvy a o případných nedostatcích majitele informujte.

Levné ubytování v Praze pro singles i páry

Chcete konkrétní tip? Levné ubytování Praha nabízí Rezidence Topolová - známé multifunkční ubytovací zařízení na Praze 10. K mání jsou moderní garsoniéry a byty 1+1 ve stylovém provedení. K výhodám bydlení patří kombinace kompletní občanské vybavenosti, dostupnosti do centra a nízká kauce ve výši jediného nájmu. Bližší informace najdete na rezidencetopolova.cz.

Publikováno: 16. 01. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Petra Vokurková