Zdraví

Chlorela zmírní následky škodlivého prostředí

Sladkovodní řasa chlorela si díky svým blahodárným účinkům na lidský organismu získává stále více příznivců. Zejména v období chřipkových epidemii na ní mnozí nedají dopustit.

Chlorela má vysoký obsah živin, bez kterých lidské tělo nemůže fungovat. Velmi vysoký obsah chlorofylu z chlorely dělá jedinečného bojovníka proti škodlivým látkám a civilizačním chorobám.  Kromě chlorofylu chlorela obsahuje vlákninu, antioxidanty a unikátní růstový faktor GGF.

Chlorela je tak účinným při detoxikaci zanešeného těla, má regenerační schopnosti a díky zmíněnému růstovému faktoru GGF urychluje obnovu buněčné tkáně. Chloreal posiluje imutní systém, což oceníte nejn v blížícím se období nachlazení, respiračních onemocnění a chřipek.

Její pozitivní účinky na sobě jistě brzo pocítí lidé, kteří jsou vystaveni neustálému stresu, ale také třeba kuřáci. Zelený zázrak, jak se chlorele občas říká, pomáhá z těla vylučovat škodliviny a navíc zpomaluje příznaky stárnutí.

Chlorelu koupíte v každé lepší lékárně a jako čistě přírodní prostředek nemá žádné vedlejší účinky a je bezpečná pro všechny věkové kategorie, včetně dětí nebo seniorů.

 

Leave a Comment