Bolí Vás záda spávejte na kvalitních matracích

Každý se dnes potýká s problémem bolesti zad a špatného spánku díky nekvalitním matracím. K dispozici je celá řada druhů matrací, na našem velkém trhu, které Vám dopřejí pohodlí při spánku.

Dokonce si můžete nechat vyrobit matrace na míru, dětské matrace určené i do specifických postelí. Matrace vybírejte podle vaší váhy, a i podle toho, zda raději spíte na tvrdším nebo měkčím podkladu. Zaměříme se a představíme Vám pružinové matrace, které ortopedové nejčastěji doporučují, protože mají velmi dobré vlastnosti, které prospívají Vašemu unavenému tělu relaxovat.

Pružinová matrace, získala obrovskou popularitu mezi spotřebiteli. Především vychvalovali pohodlí matrace a dlouhou životnost. Matrace také zajišťují vzdušnost lůžka, což souvisí s odvětráváním samotné matrace. Toto je velice důležitý faktor, který oceníte pokud se nadměrně potíte. Dále nevyvolává alergické reakce, jelikož jsou alergicky neutrální.

Příjemně na nich rozložíte celé unavené tělo a díky anatomickým zónám poskytují individuální oporu k jednotlivým částem těla. Moderní pružinové matrace jsou vhodné i pro těžké váhové kategorie. Doporučujeme uložit tyto levné matrace na pevný dřevěný rošt, rovnou desku, případně na jednoduchý lamelový rošt.

 Moderní pružinová matrace se skládá z jádra, které je vyrobeno z ocelových pružin cívky, které jsou pokryté textiliemi. Množství cívek je velice důležitý faktor, který určuje pevnost matrace. Obecně platí, že čím menší průměr cívky (1,63 až 1,37 mm) je matrace měkčí, zatímco cívky o průměru 1.94 mm jsou matrace pevné.

Životnost průžinové matrace je dlouhodobá. Možná, že vám vydrží i celý život. Tudíž si můžete být jistí, že koupě nové levné matrace je investice do budoucna.

Další informace, rady atd. ohledně průžinových matrací se můžete dozvědět v eshopu, kde Vám ochotně i poradí. //

Publikováno: 08. 09. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: levné matrace | pružinové matrace