Stavební pouzdra vám ušetří místo

Moderní bydlení je o prostoru a využití každého místa, které se v bytovém konceptu nabízí. Nové technologické postupy a stavební řešení je neustále o krok napřed. Díky těmto elegantním vychytávkám se i v malém bytě můžete cítit jako v domě. Mezi jedno z nejcennějších řešení nedostatku místa patří stavební pouzdra, jež jsou takovou malou schránkou pro dveře ukrytou ve stěně. Stačí jen uchopit za madlo od dveří a mírným tlakem otevřít. Dveře se pohybují v předem nainstalované kolejnici, která je svede do příslušné zásuvky. Jde o mimořádně důležité řešení, které se stále častěji využívá i v prostorných domech.

Konečně jsou pryč doby, kdy byť na malý moment otevřené dveře mohli někomu přivodit úraz nebo se pod vládou průvanu zabouchly a skleněná tabule se vysypala. Stavební pouzdra JAP jsou výrobkem vzešlých z dílen českých rukou. Kvalitně odvedená práce e při jednotlivých technologických postupů prodlužuje celkovou životnost výrobku. Můžete se rozhodnout jak pro pouzdro k jednokřídlým, tak i dvoukřídlým, zákrytovým nebo dokonce teleskopickým posuvným dveřím. Určitě vás mile překvapí i velice snadná instalace a montáž. Vše se dá zvládnout během několika málo okamžiků. Nákupem těchto stavebních pouzder získáte navíc desetiletou záruku na bezproblémový chod, což je jasným signálem toho, že si výrobce za svým sortimentem stojí a pevně věří v jeho odolnost a značnou životnost.

  Dveře do pouzdra JAP patří mezi špičku posuvných systémů na českém trhu. Internetový obchod navíc garantuje všem zákazníkům nejnižší cenu a dopravu zdarma v rámci celého území České republiky. Zdroj screen: www.eclisse-jap.cz

Publikováno: 22. 05. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová