Autosklo vám v Praze nejvýhodněji opraví v AutoskloSOS

Máte v rohu čelního skla malý defekt, nebo dokonce prasklinu zasahující i do vašeho zorného pole? Tak či tak byste neměli dlouho váhat s opravou. Malý defekt se totiž může snadno rozšířit. Výměna čelního skla je nezbytná už toho důvodu, že při policejní kontrole by vám hrozila pokuta. Ve správním řízení se její výše může vyšplhat na pět až deset tisíc korun, a k tomu pět trestných bodů.

Kdy je možné autosklo pouze opravit?

Oprava čelního skla je pochopitelně levnější než jeho celková výměna, a tak by si všichni řidiči přáli raději opravu. Ta je však možná pouze v případě, že jde o malý defekt někde na okraji skla. Praskliny v zorném poli řidiče se opravovat nedají, tam musí být sklo čisté a bez jakýchkoliv nerovností. Opravovat se dá pouze vrstvené autosklo, u kaleného to vůbec není možné.

Obraťte se na AutoskloSOS

Všimli jste si i vy prasklinky na čelním skle? Neváhejte a kontaktujte autoservis a pneuservis AutoskloSOS. Jak je vidět už z názvu, specializují se na opravy a výměna autoskel. Mají zkušenosti snad se všemi druhy autoskel. Pokud se provádí výměna autoskla, používají pouze originální skla světových značek. Po prohlédnutí praskliny vám sdělí, zda je možná oprava autoskla, nebo bude nutná jeho výměna. Ani v druhém případě však nemusíte být smutní, čeká na vás totiž odměna.

K výměně skla si vyberte bonus

AutoskloSOS dává všem zákazníkům, kteří platí za výměnu autoskla, na výběr z několika bonusů. Můžete si nechat zdarma přezout pneumatiky, objednat si renovaci světel, výměnu oleje nebo nové stěrače. Jednoduše si vyberte službu, která vám přijde nejvíce vhod. A ještě jedna příjemná zpráva. Nemusíte vůbec řešit cestu do autoservisu. Pokud nemáte čas, stačí se dohodnout a autoservis si sám zajistí dopravu vašeho vozidla tam i zpátky.

Publikováno: 25. 12. 2022

Kategorie: Auto/moto

Autor: Alena Vybíralová