Aby z vás prodávající nesedřel kůži

Ocitli jste se v situaci, kdy musíte řešit bydlení? Dospěli jste do bodu, kdy je pro vás výhodnější pořízení vlastní nemovitosti? Hodláte koupit dům nebo byt a nevíte, jak na to? Poradíme, jak se vyhnout kategorickým chybám, které vás mohou přijít draho. Pokud máte alespoň určitou představu, jaké parametry by mělo vaše bydlení splňovat, jste o krok vpřed. Proces vybírání může být do jisté míry příjemný, pokud se ale dlouhodobě nesetkává s úspěchem, může se z něho stát naopak pěkný „vopruz“. Kupec zmírňuje ze svých požadavků a nebo je naopak za svou představu schopen platit víc a víc, tudíž ve finále zbytečně přeplatit.

Dokonalý servis

Ztrátu koncentrace pomůže vyřešit realitní kancelář, která se stane kompletním mediátorem obchodní transakce. Nejenže je schopna vyfiltrovat a z dostupné nabídky konkrétně vytipovat nemovitosti, které splňují představy kupce, ale okamžitě zahájí i komunikaci s prodejcem, aby nedocházelo ke šponování ceny, umělému protahování obchodu nebo opomenutí důležitých aspektů. K těm patří dohled nad dobrým technickým stavem objektu nebo případně skryté vady, které může prodávající tajit úmyslně. Zkušený realitní makléř si ví rady v každé situaci a dokáže kupujícímu zajistit takový právní servis, aby měl záruku, že jsou jeho investice v naprostém bezpečí.

Transparentní jednání

Realitní kancelář upozorní a dohlédne i na veškerou byrokracii, nevyjímaje poplatky při prodeji nemovitosti. V realitní kanceláři Unicareal pro vás veškerou smluvní dokumentaci vyhotoví zkušený právník s mnohaletou praxí v oblasti nemovitostí. Postará se také o přípravu návrhu na vklad vlastnického práva a úschovu kupní ceny. Celý proces převodu nemovitosti proběhne bez starostí a vy ušetříte nemalé finanční prostředky. Unicareal s.r.o. Roubalova 455/4 Brno-střed-Stránice 602 00 Tel: 541 211 876 Email: info@unicareal.cz https://www.unicareal.cz/

Publikováno: 25. 05. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Alena Vybíralová