Zahradní lavice bude slušet každému kousku zeleně

Zahradní nábytek musí být pohodlný a zároveň stylový. Zahradní lavice je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí usadit více lidí najednou. Snadno se na ni vejde několik dospělých a ještě více dětí. Díky jednoduchému designu lze zahradní lavičku použít mnoha způsoby. Přejete si doplnit vaše stávající venkovní posezení? Anebo raději vytvořit osamocené místo, které vám bude sloužit k relaxaci třeba s knihou v ruce?

Zahradní lavička vyřeší nenadálé návštěvy

Pokud očekáváte návštěvu a nevíte, kolik lidí skutečně přijde, je ideálním řešením zahradní lavice. Snadno se na ni vejde několik dospělých a nespočet dětí. Díky svému jednoduchému designu zahradní lavičku využijete mnoha způsoby a vytvořit tak jedinečné a stylové venkovní posezení.

U zahradní lavičky se zaměřte na nosnost

Zahradní lavička je dokonalým doplňkem každého venkovního prostoru. Při výběru zahradní lavice je více než u jiných typů venkovního nábytku důležité zaměřit se na její nosnost. Zahradní lavice musí být schopna unést hmotnost několika osob najednou. Proto ji pro větší bezpečnost v tomto ohledu raději předimenzujte a pořiďte si takovou, která se pod náporem návštěv ani nehne.

Zahradní lavice je všestranný kus nábytku

Zahradní lavička je univerzální kus venkovního nábytku, který lze využít mnoha různými způsoby. Lze ji použít jako samostatný kus, nebo z ní vytvořit součást zahradního setu. Díky svému jednoduchému designu se zahradní lavička snadno používá a také snadno přemisťuje, což z ní činí ideální řešení pro ty, kteří si chtějí vytvořit venkovní posezení, které lze snadno přizpůsobit svým potřebám. Zahradní lavici můžete postavit k bazénu, pod třešeň či ořech, nebo jiný vzrostlý strom, anebo z ní vytvořit šikovné rozšíření vašeho stávajícího prostoru pro zahradní stolování. Se zahradní lavicí také předejdete trapným chvilkám, pokud k vám přijede na návštěvu někdo objemný, kdo se do klasické zahradní židle nevejde.

Materiál zahradní lavice

Zahradní lavici si můžete pořídit ze dřeva, z kovu s ozdobným výpletem, anebo třeba z umělého ratanu. Výjimkou nebývá ani kombinace materiálů, například dřevo a kov, nebo umělý ratan a látka. Hledáte-li opravdu praktický kousek zahradního nábytku, sáhněte po zahradní lavici s úložným prostorem, do kterého snadno schováte například kousky nádobí potřebné pro venkovní stolování.

Publikováno: 02. 07. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová