Točení zmrzliny je výnosný byznys. Stroj si můžete koupit i pronajmout

V létě většinu lidí zajímá jen to, jak se „upíchnout“ k vodě a kde sehnat osvěžující občerstvení v podobě lahodné zmrzliny. Podnikatel však uvažuje úplně jinak. Relaxace je až na druhém místě. Na tom prvním je výdělek, který se v souvislosti se zmíněnou zmrzlinou může vyšplhat na zajímavé částky. Napadlo vás, že byste si prodejem zmrzliny také přivydělali? A když budete nejlepší, vyděláte velké peníze. Prozradíme vám, jak začít.

Kdy se prodej zmrzliny vyplatí?

Prodej zmrzliny je sezónní záležitost, ale přesto vám může přinést vysoké zisky. Pokud provozujete hotel, restauraci, cukrárnu nebo jiné služby, můžete je doplnit točenou zmrzlinou. Přitáhnete pozornost kolemjdoucích a uděláte z nich zákazníky. Prodej zmrzliny je profitabilní i jako samostatná činnost. Třeba pro začínajícího podnikatele, který si nemůže dovolit velké investice. V tomto směru je ideální pronájem zmrzlinových strojů. Stačí si vytipovat příhodné místo, vyřídit nezbytnou administrativu a začít točit. Výdělek se dostaví okamžitě, aniž byste museli čekat na návratnost investice. Ať už se přikloníte k pořízení vlastního zmrzlinového stroje nebo k pronájmu, můžete se obrátit na odborníky z firmy David Polanský s.r.o.

Klíčem k úspěchu je prvotřídní zmrzlina, kterou u konkurence nenajdete

Zmrzlinové stroje neumí kouzlit. Potřebují zmrzlinu z „něčeho“ udělat. Zmrzlinovou směs si můžete vyrobit dle vlastní receptury, anebo odebírat již hotovou směs. Firma Davida Polanského prodává lahodnou směs s vysokým podílem ovocné složky (35 – 75 %) pod názvem Hustá zmrzlina. V nabídce firmy David Polanský nechybí ani stroje na ledovou tříšť. Také o tento nápoj je v létě velký zájem a když ho zahrnete do nabídky, zaručeně neprohloupíte. Pokud vás pronájem či prodej zmrzlinových strojů zaujal, zamiřte na www.liznisi.cz pro více informací.

Publikováno: 12. 08. 2016

Kategorie: Finance

Autor: Petra Vokurková