Stylová terasa: Příjemné místo pro váš odpočinek

Hledáte místo, které by vám umožnilo ničím nerušený odpočinek? Dřevěné terasy jsou v dnešní době díky svému unikátnímu designu a kvalitnímu materiálu čím dál tím více oblíbeným trendem. Dřevo je jedinečným stavebním prvkem pro ty, kteří mají rádi spojení s přírodou nebo dávají přednost přirozenému vzhledu terasy. Zvětšením pevného povrchu u domu lze navíc značně rozšířit váš obytný prostor. Přesvědčte se sami, jak nenahraditelný může být pocit, když vyjdete bosou nohou z pohodlí vašeho domova ven.

Spolehlivost na prvním místě

Osvědčeným výrobcem dřevěných teras je díky dlouholeté tradici společnost Real Deck. Na celém procesu realizace zakázky, který zahrnuje například výběr správného materiálu či technologii zpracování, zde pracují výhradně odborníci. Dlouhodobým cílem této firmy je spokojenost i náročného zákazníka, a proto jsou veškeré produkty vyráběny se snahou o docílení maximálního komfortu klienta.

Široké spektrum sortimentu

Tato společnost nabízí na svých internetových stránkách širokou škálu výrobků, přičemž každý z nich je zásadně vysoké úrovně. Díky této skutečnosti se firma může chlubit jak kvalitou, tak kvantitou produktů. V bohaté nabídce naleznete například wpc terasy, pro které je typický dřevoplastový materiál. Veškeré dřeviny jsou vyráběny z tropických tvrdých dřev jako například Teak, Ipe, Bangkirai, Massaranduba, Bukip či Garapa.

Prvotřídní původ materiálu

Firma poskytuje celou řadu výrobků, na kterých participuje tým specialistů. Jedná se o produkty převážně zahraničního původu. Terasová prkna pocházejí z evropských či exotických dřevin, díky kterým lze předpokládat jejich dlouhou životnost. Podkladní hranoly jsou využívány z vlastní produkce nebo na základě dovozu od prověřených partnerů z Indonésie, Malajsie, Kanady, Ruska, Číny či Jižní Ameriky.

Publikováno: 21. 12. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Petra Vokurková