Srovnávejte zájezdy – ušetříte tisíce korun

Prázdniny jsou v plném proudu a každý den odjede či odletí na dovolenou stovky českých rodin. Nabídka zájezdů je opravdu široká a často se tak stává, že zákazník hledá hodiny ideální dovolenou, ale stále se nemůže rozhodnout, jaký pobyt koupit. V takovém případě je výhodné podívat se na srovnávače zájezdů, mezi které patří i portál newtravel.cz.

Jaké jsou hlavní výhody srovnávačů zájezdů?

Mezi nejdůležitější výhody patří široké portfolio nabízených pobytů. Jelikož portál newtravel.cz agreguje nabídky od více cestovních kanceláří, nemusíte se bát, že byste zde nenašli svoji vysněnou dovolenou. Velká výhoda je také srovnání zájezdů. Každá cestovní kancelář jiné standardy služeb a jiný přístup k zákazníkům a to se také může projevit v ceně. Díky srovnání hned vidíte, která nabídka je nejvýhodnější a záleží jen na vás, jakou si vyberete cestovní kancelář. Pokud plánujete dovolenou více dopředu, můžete využít funkci „Hlídat cenu“, ve které zadáte svůj mail a částku kterou jste ochotni za zájezd zaplatit. Jakmile klesne cena zájezdu na vámi udanou hodnotu, přijde vám do mailu upozornění. Tato metoda je velice oblíbená u last minute zájezdů, kde se cena mění několikrát za týden. Můžete tak ušetřit značné finance, ale musíte také počítat s faktem, že vám zájezd vykoupí někdo jiný a vy budete hledat dál.

Proč si vybrat zájezd právě na newtravel.cz?

Je to především široká nabídka zájezdů, přehledné filtrování, porovnání cen a příjemné uživatelské prostředí. Každý hotel má detailní kartu, na které naleznete všechny potřebné informace týkající se vybavení hotelu, stravování, recenze, vzdálenosti od pláže a volných termínů. Pokud se vám pobyt líbí, registraci dokončujete přímo na stránkách konkrétní cestovní kanceláře. Nemusíte se tedy bát, že byste nevěděli, s kterou cestovkou poletíte a zda budete mít všechny cestovní dokumenty.

Publikováno: 05. 08. 2015

Kategorie: Cestování

Autor: Jachym Krušnohorský