Revoluce ve stahování souborů? xShare.cz nabízí neomezenou rychlost zdarma!

Internet je skvělá věc. Otevírá bránu do světa zábavy, což přijde vhod především teď na podzim. Jak jinak přežít chladné večery než sledováním seriálů a filmů? Pokud pravidelně stahujete z úložišť jako jsou Ulozto.cz, Datoid.cz, Fastshare.cz a jim podobných, možná vám vrtá hlavou, jestli by nešlo „něco“ udělat s rychlostí stahování. Omezené parametry pro download a upload vás stojí spoustu času promarněného čekáním. Jenomže komu by se chtělo platit kredity či členství? Máte štěstí, protože na českém internetu figuruje server, který uživatele neomezuje a umožňuje jim stahovat rychlostí blesku.

Stačí se pouze registrovat

Pokud jste si pořídili kvalitní internetové připojení, pak máte k rychlému stahování dobře našlápnuto. Omezovat vás mohou limity úložiště, a právě proto vznikl projekt xShare.cz, jehož současná kapacita je 2000 Mbit / s. Uživatelé mohou stahovat v podstatě bez omezení, jedinou podmínkou je bezplatná registrace. Zaregistrujete-li se na xShare (nebojte, trvá to jen chvíli), nebudete litovat. To, co nabízí, ještě nenabídlo žádné jiné české úložiště. Stahování neomezenou rychlostí bez nutnosti dobíjení kreditu a placení členství je zkrátka bezkonkurenční. K tomu přičtěte přehledné rozhraní webu a několik dalších výhod.

Na filmy a seriály se lze dívat i bez nutnosti stahování

Po registraci budete moct stahovat o sto šest. Navíc se vám otevře možnost přehrávání souborů ve formátu MP4 přímo v prohlížeči. Preferujete-li sledování filmů online, užijete si je ve Full HD (červeně označené soubory) či v HD kvalitě (modře označené soubory). Nezbývá než doufat, že projekt xShare na internetu vydrží a stahování nezpoplatní. Zatím to vypadá, že nic podobného nehrozí. Možná časem přibudou další servery, ale v nyní je xShare jediný svého druhu. Tak proč toho nevyužít?

Publikováno: 18. 09. 2016 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Petra Vokurková