Potřebujete rehabilitovat i doma? Řešení najdete u RESI!

Zdraví je určitě jedním ze základních předpokladů spokojeného života. Ne vždy ale slouží na 100%. Úraz, genetické dispozice nebo i stáří mohou zasáhnout do našeho života tak, že způsobí zdravotní problémy, které je třeba řešit. Stále více lidí se potýká hlavně s problémy pohybového ústrojí. Ty se dají poměrně dobře mírnit právě rehabilitací. Máte vy nebo některý člen vaší rodiny potíže, které vyžadují pravidelnou rehabilitaci? Pokud ano, určitě by vás měla zajímat nabídka české firmy RESI, která se specializuje na výrobu rozmanitých druhů rehabilitačních pomůcek pro děti i dospělé.

Proč RESI?

RESI Třeboň spol. s r.o. je česká firma, která na trhu působí již 15 let. Za dobu své působnosti se stala špičkou ve svém oboru a její rehabilitační pomůcky se staly vyhledávanými mezi lékaři, fyzioterapeuty, ale právě i mezi domácnostmi, které potřebují pomoc pro členy své rodiny. Zajímavostí je, že společníkem firmy je Karel Poborský, vicemistr Evropy 96 v kopané.

Řešení, které pomáhá

RESI se v první řadě specializuje na výrobu rehabilitačních lehátek. V současné době má v sortimentu více jak 43 různých modelů pro fyzioterapii a rehabilitaci. U RESI je možné zakoupit i rehabilitační lehátka určená pro Vojtovu metodu. Jedná se o specifický druh cvičení, které pomáhá zejména dětem s mozkovou obrnou, rozštěpem páteře či jinými ortopedickými vadami. Určitě byste měli vědět, že tento i další rehabilitační pomůcky je možné získat zdarma. Některé jsou totiž hrazeny pojišťovnou. Pro bližší informace proto kontaktujte vašeho ošetřujícího lékaře.

Rehabilitační pomůcky pro zlepšení zdravotního stavu

RESI přináší na trh i rozmanité rehabilitační pomůcky pro domácí cvičení. Koupit si můžete balanční podložky, speciální míče, ribstole, posilovače prstů, vodní i klasické činky, masážní pásy a mnoho dalších. Vše ve špičkové kvalitě za výhodné ceny.

Publikováno: 06. 05. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Jachym Krušnohorský

Tagy: rehabilitační lehátka | rehabilitační pomůcky