Pořiďte si výbavičku pro miminko v předstihu!

Čekáte nový přírůstek do rodiny a nemůžete se dočkat, až se miminko narodí? Pak investujte volný čas do příprav, které spočívají zejména v nákupu dětské výbavičky. Až se prcek rozhodne opustit lůno, budete mít na něj mnohem více času. Nakupování dětského oblečení a dalších potřebných věcí je ryze ženská záležitost a nutno podotknout, že si to maminky náležitě užívají. Díky internetu navíc není nutné obrážet obchodní centra – stačí jen usednout do pohodlného křesílka… Nepřestávejte číst a dozvíte se, kde najdete krásné kojenecké body, overaly a další oblečení za skvělé ceny.

Kde seženete vše na jednom místě?

Sortiment dětského oblečení je neuvěřitelně bohatý. Dejte si však pozor na prodejce, kteří nenabízí kvalitní výrobky opatřené důležitými certifikáty. Dětská pokožka je citlivá a vyžaduje zdravotně nezávadné materiály. A právě to je jeden z důvodů, proč se pro kojenecké overaly vydat ke specializovanému prodejci Tinky.cz. Nabídka je bohatá a najdete v ní levné značkové oblečení pro děti od novorozeneckého věku. Nechybí ani dětská výživa, pleny, kosmetika, drogistické zboží, hračky, vybavení dětského pokoje, chodítka, kočárky, autosedačky a další produkty určené pro děti. Seženete zde opravdu vše pod jednou střechou.

Ušetřit můžete ve výprodeji a v holandské aukci

Ceny značkového oblečení na Tinky.cz jsou nízké a zboží ve výprodeji ještě levnější. Pokud ráda soutěžíte, pokuste se vydražit oblečení v holandské aukci. Princip je naprosto jednoduchý – cena zboží vystaveného v holandské aukci průběžně klesá a získá jej ten, kdo přihodí jako první. Máte-li pevné nervy, určitě se vám podaří vydražit spoustu atraktivních kousků. K dalším výhodám nákupu na Tinky.cz patří poštovné zdarma (při nákupu nad 1499 Kč) a list přání, který vám umožní informovat ostatní o dárcích, které by se vám mohly hodit.

Publikováno: 24. 09. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Petra Vokurková